2737
2734
عنوان

تجربیات درمان با دکتر فرشاد نامداری

21440 بازدید | 87 پست

سلام دوستان خواهش میکنم اگر تجربه ای از درمان همسرتون با دکتر نامداری دارید بگید،ما از ایشون وقت گرفتیم.خیلی تحقیقی راجع بهشون نکردم،چون آشنایی با هیچ دکتر اورولوژی نداشتم،یکی دو نفر تو همین سایت فقط تعریف کرده بودن.حالا راست بود یا نه نمیدونم😋

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜

سلام.کسی که جواب نداد اما خودم منویسم نظرمو😅

نوبت دهیشون خوب بود،برخورد منشی و نظم و ترتیب مطب خیلی خوب بود.متنفرم از مطبهای شلوغ و درهم و بدتر ازون منشیای بداخلاق و بی ادب.حدودا یکساعت توی نوبت بودیم.

آقای دکتر بسیار صبورانه به صحبتهامون گوش دادن و تمام مدارک پزشکی رو به دقت نگاه کردن،کامل توضیحاتو بهمون دادن خدا خیرش بده خیلی با حرفاش بهم آرامش داد،خداروشکر مشکل خاصی نبد و با معاینه همسرم این اطمینان رو داد که مشکل جدی وجود نداره و  چندتا قرص تقویتی نوشت فعلا مصرف کنه،حتی تکرار آزمایش هم نخواست از همسرم.آزمایش ما برای رویان بود ولی بیشتر نظرسون روی آزمایشگاه مسعود بود،گفتم اگر خواستید پیششون ببرید،آزمایشگاه مسعود نمونه بدید. نسخه رو که نوشت چندتا سوال هم در مورد خودم پرسیدم با اینکه ویزیت جدا هم نداده بودم همه رو توضیح داد.

اینارو نوشتم چون پارسالخودم بخاطر یه مشکل پیش یکی از بهترین متخصصان اورولوژی رفتم.وحشتناااک شلوغ.انقدر رفتار منشی زننده بود که حد نداشت.بعد هم دکتر اصلا درست گوش نداد ب حرفام،دوتا قرص داد که یکیش اصلا افاقه نکرد و عوارضش داغونم کرد،بعد پیش یه دکتر زنان رفتم با نسخه اون خوب شدم.😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چه خوب که اینارو گفتین  مادوشنبه وقت داریم من خیلی استرس دارم خدا کنه برا ماهم جواب بده

خواهش میکنم ببخشید دیذ جواب دادم،حتما تا الان رفتید پیششون.ایشالا که مشکلی نبوده و راضی یوده باشید🙂

2728
خواهش میکنم ببخشید دیذ جواب دادم،حتما تا الان رفتید پیششون.ایشالا که مشکلی نبوده و راضی یوده باشید🙂

مرسی عزیزم بله دیروز وقت داشتیم همسرم رفت دقیقا چیزایی که شما گفتین درست بود خیلی صبورانه جواب داده وگفته اصلا نگران نباشین

اما ازمایش اول همسرم ازواسپرم بود ومن برا این نگرانم که گفته باید ازمایش بازم تکراربشه یه سونو وازمایش ژنتیک هم نوشته

خداکنه بتونه کاری کنه من خیلی حالم بده اصلا باورم نمیشه این مشکل روداریم😔😢

مرسی عزیزم بله دیروز وقت داشتیم همسرم رفت دقیقا چیزایی که شما گفتین درست بود خیلی صبورانه جواب داده ...

عزیزم نوشتن ازمایش که دلیل بر مشکل داشتن سما نیس،برای محکم کاریه.ایشالا که هیچی نیس،دکتر خوب و دقیقی بود ب نظرم.بهش اعتماد کنید ایشالا بزودی نتبجه میگیرین،هم شما هم ما😊بببن الان همبن استرسی که داری منم داشتم،همه دکترا بهم گفتن اینا باعث عدم بارداری میشه.باید تمرین کنیم اروم باشیم. ایشالا که جواب ازمایشاتون میاد و مشکلی نیس،اگه دوس داشتی بعدش بیا بهم بگو که در چه حالی هستی😉❤

عزیزم نوشتن ازمایش که دلیل بر مشکل داشتن سما نیس،برای محکم کاریه.ایشالا که هیچی نیس،دکتر خوب و دقیقی ...

زرینه جون شما کاملا درست میگین ولی دست خودم نیست هرشب تا ۴/۵ صبح تو این سایتا راجع به ازواسپرم میخونم دیگه خسته شدم انقد نظرای مختلف خوندم

اگه ایرادی نداره میتونم بدونم مشکل شما چی بوده؟

ازواسپرم چندمدل داره که نمیدونم مشکل شوهرم ازکدوم نوع هستش این ازمایشارو گفته که بفهمه ازچه نوعی هست

ولی من میترسم که یه موقع هیچ درمانی نداشته باشه 

من اصلا دوست ندارم ازراههای دیگه بچه داشته باشم

2738
زرینه جون شما کاملا درست میگین ولی دست خودم نیست هرشب تا ۴/۵ صبح تو این سایتا راجع به ازواسپرم میخون ...

عزیزم کاملا درکت میکنم.ازمایش همسرم مقدار مورفولوزی و تحرک کلاس aپایین بود،گفت فعلا قرص مینویسم اینارو بخوره تا بعد ببینیم چطور میشه.

ببین بخدا جذب موارد منفی تاثیر داره،اصلا ب این چیزا فکر نکن که قراره طبیعی باردار نشی.نهایتش هم تشخیص دکتر بالاتر از نظر ماس.فعلا برید پروسه ازمایشو طی کنید.

ابدا هم نگرانیتو ب همسرت منتقل نکن.اینو دوباره میگم اصلا نگو درمورد مشکل ازمایش همسرت نگرانی،همین احساسات تو اونو بهم میریزه و کاملا روی هورموناش تاثیر میذاره،گذشته از اون،بالاخره مردا روی توان جنسیشون حساسن،فکر میکنن اقتدارشون زیر سوال میره.فعلا ازمایش های لازم رو بدین.ایشالا هیییچی نیس.هزارتا تاپیک دیدم که مشکل شوهرشون فوق العاده حاد بود اما خدا بهشون بچه داد،و برعکس با وجود هیچ مشکلی کلی منتظر موندن بعضیا.

استرس ممنوع😊عیدتم مبارک❤❤❤❤

عزیزم کاملا درکت میکنم.ازمایش همسرم مقدار مورفولوزی و تحرک کلاس aپایین بود،گفت فعلا قرص مینویسم اینا ...

گلم ممنون ازدلگرمیت امیدوارم به همین شب عزیزمشکلتون حل بشه

عیدشما هم مبارک😘😘😘

سلام واقعا ممنون که تجربیاتتون رو راجع به دکتر نامداری گفتید من با سرچ کردن توی نت ایشون رو پیدا کردم و مردد بودم که بریم پیششون یا نه...با خوندن نظرات شما خیالم راحت شد😊

شادماتی همه جا پشت در است، در گشودن هنر است! 
سلام واقعا ممنون که تجربیاتتون رو راجع به دکتر نامداری گفتید من با سرچ کردن توی نت ایشون رو پیدا کرد ...

خواهش میکنم عزیزم من همیشه دوست دارم تجربیاتمو بنویسم که بقیه استفاده کنن.اگه دوس داشتی،وقتی رفتین بیا نظرتو بگو تا بقیه استفاده کنن😉

خواهش میکنم عزیزم من همیشه دوست دارم تجربیاتمو بنویسم که بقیه استفاده کنن.اگه دوس داشتی،وقتی رفتین ب ...

زرینه جان یسوال من وقت کردم ارایشون برای 10ردزبعدمنشیش گفت همون روزصبحش قبل ساعت 10بلیدیه اس بدی بهمین شماره ای که زنگ زدی تاییدکنم بعدبعدازظهرش بیای

میخوام ببینم سیستم وقت دهش همین مدلیه؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
زرینه جان یسوال من وقت کردم ارایشون برای 10ردزبعدمنشیش گفت همون روزصبحش قبل ساعت 10بلیدیه اس بدی بهم ...

نه والا اون موقعی که ما وقت گرفتیم،منشیش روز قبلش زنگ زد که وقتمونو قطعی کنه.شاید جدیدا اینجوری شده🤔

سلام عزيزم خواستم بابت تاپيك خوبت ازت تشكر كنم و دعات كنم مطمينا به درد خيلي ها ميخوره  ما هم تو بدترين شرايط تعطيلات عيد براي پدرم  توي اينترنت دنبال يه جراح اورولوژ خوب ميگشتيم كه  ديديم خيلي ها  در مورد دكتر نامداري و كارشون نظراي مثبتي دارن  و ماهم دكترو با هر سختي بود پيدا كرديم و ازش وقت گرفتيم  واقعا دكتر نامداري فوق العاده بود ي جراح عالي و با شرافت كه همه كارمنداي بيمارستاني كه دكتر  اونجا پدرمو عمل كرد ميگفتن دكتر نامداري يكي از سريع ترين دقيق ترين  و بي عارضه ترين جراحها هست ومن به عينه اينو ديدم و بااينكه عمل پدرم  توي عيد و تعطيلات بود تا لحظه اخر از تعطيلات خودشون گذشتن و مارو پيگيري ميكردن و خداروشكر كليه پدرم كه خيلي از دكترها ميگفتن بايد به دليل وجود تومور كامل درورده بشه با جراحي دقيق دكتر حفظ شد  حالا بماند كه هزينه عمل و ....خيلي خيليي كمتر از  هزينه دستمزدي بود كه قرار بود  يه دكتر ديگه  ازمون بگيره  اونم با هزارتا منت و التماس    

تمام لحظاتي كه با دكتر نامداري برخورد داشتيم واقعا به وجود همچين پزشك حاذق و دلسوزي توي كشورمون احساس افتخار ميكردم  قطعا  يه همچين دكتري به تبليغ  و حتا تعريف احتياج نداره چون براي سروكيسه كردن بيمارا كيسه ندوخته و هرچي من سرچ كردم همه از چشمو دل سير بودنش نوشتن منم ديدم كه  خيلي از هزينه هايي كه دكتراي ديگه خيلي راحت به مريضا  اجبار ميكننو نميگيره با اينحال دلم ميخواد هر جا رسيدم از همه خوبيهاي دكتر  تعريف كنم   توي تمام لحظات خوب اين ماه مبارك براي سلامتيشون دعا كنم كه اميد رو به خونه ما و پدر عزيزم برگردوند  

2706