2733
2734
عنوان

با مزه ترین کاربر نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 1364 بازدید | 164 پست
کاربر gorgeuos اسمش سخته یادم نبود ولی ایشونم بامزه ست 

اوهوم باحاله☺

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنید عنوان تاپیک این بود: بی ادب ترین کاربر نی نی سایت😐😐😐 یعنی نصفه شب گیس و گیس کشی 😉میشه گ ...

باید میزد از کدوم کاربر بدتون میاد 😄😄😄

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 
2731
باید میزد از کدوم کاربر بدتون میاد 😄😄😄

چی میشداااااا😂😂😂😂😂

🚫لطفا کسانی که مخالف نظر من هستن ریپلای ام نکنن چون جواب نمیدم حوصله تایپ برای کسانی که هم عقیده ام نیستن ندارم چرا که بی فایده ست منم قانع نمیشم شما خسته میشید فقط، مرسی 😊💋
آره بامزه هست ...ولی همیشه همه باهاش دعوا دارن از بس رک هست بنده خدا میگن کاربریش مرد هست 😂😂😂

اه واقعا پس چراتیکرداره تیکربارداری

مراازچشم هاانداخت خوبی های بی حدم که دل رامیزند چیزی که بی اندازه شیرین است.........
خودش گفته

اره هم خودش میگه.

هم جاهای مختلف بچه ها حدس میزنن میگه درست میگین.

من یکی از نشونه هایی که فهمیدم اسکار همون تحت تعقیب هست این بود که گفت بچه زنجان هست.

قبلا هم با اسم کاربری ایا بنده وکیلم بود.