2733
2734
عنوان

با مزه ترین کاربر نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 1364 بازدید | 164 پست

اینایی که گفتید بامزه ن ولی تو سلیقه ی من نیستن  

خدا عمری به من بدهد پیر شدنت را ببینم ،موهای سفید زیبایت را ،لرزش ریز دستهایت ؛ چشمان قشنگت را پشت عینکهای ته استکانی ،خدا عمری به من بدهد که تا آخر با تو باشم؛من خودم را تا بینهایت با تو تصور کرده ام...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کاربر کوکی.زبرینا.gorgeuos.رویای خیس دیگ یادم نمیاد😲😲

کاربر gorgeuos اسمش سخته یادم نبود ولی ایشونم بامزه ست 

🚫لطفا کسانی که مخالف نظر من هستن ریپلای ام نکنن چون جواب نمیدم حوصله تایپ برای کسانی که هم عقیده ام نیستن ندارم چرا که بی فایده ست منم قانع نمیشم شما خسته میشید فقط، مرسی 😊💋
2731
اینایی که گفتید بامزه ن ولی تو سلیقه ی من نیستن    

😂😂😂😂😂😂😂😂

🚫لطفا کسانی که مخالف نظر من هستن ریپلای ام نکنن چون جواب نمیدم حوصله تایپ برای کسانی که هم عقیده ام نیستن ندارم چرا که بی فایده ست منم قانع نمیشم شما خسته میشید فقط، مرسی 😊💋
ن بابا اسمم شیواس ولی تایید نمیکرد 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂نمیدونم چش بود😂😂😂😂

شبگرد و شيوا طوري نيست مثل همن كه😂😂😂

عزيزم فداي سرت 😻😘

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️
😂😂😂😂😂😂😂😂

منم بگید

نگا چه بامزه م    

خدا عمری به من بدهد پیر شدنت را ببینم ،موهای سفید زیبایت را ،لرزش ریز دستهایت ؛ چشمان قشنگت را پشت عینکهای ته استکانی ،خدا عمری به من بدهد که تا آخر با تو باشم؛من خودم را تا بینهایت با تو تصور کرده ام...

این کاربری من فیکه بچه ها

نمیخواستم بگم ولی دیگا میگم 

من حسن ریوندیم    

فکر کنید عنوان تاپیک این بود: بی ادب ترین کاربر نی نی سایت😐😐😐 یعنی نصفه شب گیس و گیس کشی 😉میشه گفت جنجالی ترین تاپیک امشب میشد 😂😂😂

كسايي كه بامزه هستن مثل اسكار با مزه گي تو خونشونه همچين به موقع حرف ميزنن ادم ميمونه از كجا اين حرف رو اورد .  من خودم بامزه نيستم😒

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر