2733
2739
عنوان

گناه و غداب وجدان

642 بازدید | 59 پست

کاری کردید که به خاطرش همیشه عذاب وجدان داشته باشید ؟اگه میتونید بگید .من خودم یه حرفی و از کسی به کس دیگه ای زدم که چند ساله عذاب وجدان دارم.امیدوارم بخشیده بشم....

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من تاچندوقت پیش همچین حسی روشدیدداشتم اماازوقتی باردارم حس م کمرنگ یاسرکوب شده آرامش روحی گرفتم😊

خدا رو شکر

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔

منم تو ی کار بدی همکاری کردم با یکی از فامیلام و پنهان کردنم که بعد ها تو زندگی خودم چوبشم خوردم ولی باز نمی تونم خودمو ببخشم و همیشه عذاب وجدانش دارم 

همه چی گرون کردن الا جون آدما 
منم تو ی کار بدی همکاری کردم با یکی از فامیلام و پنهان کردنم که بعد ها تو زندگی خودم چوبشم خوردم ولی ...

امیدوارم خدا هممونو ببخشه.

2738

اره من اگه دل کسی و بشکونم که همیشه ام ناخواسته است حواسم نباشه میگم یا زود کسی و قضاوت کنم خیلییییی عذاب وجدان میگیرم حالم بد میشه .....واقعا خیلی بده

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊
2706