2733
2734
عنوان

گناه و غداب وجدان

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 59 پست

من خیلی دوست دارم تو عید و بازدیدای عید ادم از همدیگه حلالیت بطلبه چون مرگ که خبر نمیکنه تو اون یه سال شاید یه چی گفته یا هر طوری که دینش به گردن ادمه ولی متاسفانه اقوام درک این کارو ندارن مسخره میکنن یا مامانم میگه مگه قراره بمیری که این کارو میکنی  

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی دوست دارم تو عید و بازدیدای عید ادم از همدیگه حلالیت بطلبه چون مرگ که خبر نمیکنه تو اون یه س ...

اره منم تا الان هزار از طرفم حلالیت خواستم ولی اون نمیدونه که من چیکار کردم 

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔
بهترین تربیتم که باشه با یه خورده کم و زیاد این حرفو میزنن بچه های این زمونه هستن زیاد بهشون اعتباری ...

خوب حالا برفرضم که بزنن

چی میشه

بزاربگه

بزرگ میشه یادش میره😅

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2731
خوب عزیزم این اعمال عبادی و کارخیرروخداثوابشو به اون شخص میده تااون حلال کنه

درسته ولی در صورتیکه اون شخص بخواد از ثواب کارای خیر این شخص برداره اگه حلال نکنه اون شخص این یکی گرفتار تا قیامت که وقت حسابرسی بشه بعدم اونجام باز بخشش اون شخص لازمه 

درسته ولی در صورتیکه اون شخص بخواد از ثواب کارای خیر این شخص برداره اگه حلال نکنه اون شخص این یکی گر ...

بله همینطوره

خیلی ازمشکلات ماادما

سرهمین کارهای بد 

ظلم

دل شکستن

عیبت

تهمت

حق الناساست

واقعا ادم غافله

بعد میفهمه چه کارهاکرده

خداببخشتمون

بله بگه حلالت کردم کافیه لازم نیست بدونه

آروم شدم البته میدونم اگه بهش بگم منو میبخشه ولی جراتشو ندارم ...شبا همش بهش فکر میکنم ..خیلی بده ادم با عذاب وجدان بخوابه...

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔
خوب عزیزم خجالت کشیدن بهانه خوبی نیست میگن اگه بری حلالیت بگیری ولی باعث دعوا وقهر بشه وقضیه خراب ت ...

اره قبول دارم اصلا حلالیت گرفتن یه باری از رو دوش ادم برمیداره ادم خییبلی سبک میشه به یکی دیگه میگم برام حلالیت بگیره ....یه سوال دیگه دارم میتونم بپرسم ؟؟اگه حوصله ندارین راحت بگین نه

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊
اتفاقا تو بزرگی میزنن که دل ادمو به اتیش میکشه دردشو کشیدم که میگم 

بچه ی  شما این حرفو بهتون زده؟منم وقتی نوجوون بودم به مامانم گفتم  .

آروم شدم البته میدونم اگه بهش بگم منو میبخشه ولی جراتشو ندارم ...شبا همش بهش فکر میکنم ..خیلی بده اد ...

نه عزیزم اروم باش

حالا که گفته حلال کرده

توهم سعی کن محبتش کنی هرجور میتونی جبران کنی 

😗

بچه ی  شما این حرفو بهتون زده؟منم وقتی نوجوون بودم به مامانم گفتم  .

اووووو

منم انقدگفتم

بیخیال بابا

همه ادما ازاین دنیا بیزارن

الدنیا سجن المومن و جنت الکافر