2733
2734
سلام دوست جونا.
میخام دختر 3 ساله ام رو کلاس قرآن و زبان و زیمناستیک بزارم.به نظرتون براش سنگین میشه با خوبه؟ شمابچه 3 سالتون رو چه کلاسی میزارید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از نظر روانشناسی هیچ کلاسی قبل از 4 سالگی خوب نیست به خصوص اونایی که حالت کلاس درس داره حالا ژیمناستیک باز بد نیست اونم بذار 4 سالش بشه.الان فقط بازی های هوش خوبه
انسان موفق کسی است که با آجرهایی که به سمتش پرتاب می شود یک "دیوار محکم "بسازد
آره عزیزم پسر من الان 4.5 سالشه تازه کلاس گذاشتم اونم تو مهد مهدشون عااااالیه بهترین مربی های رشته های مختلف اونجان الان بچه ی شما میتونه مهد بره و کمی آموزش ببینه برای کلاس خیلی کوچیکه البته من با تحقیقهای زیادی این تجربه رو کسب کردم.الان پسرم هم زبان هم ژیمناستیک هم قرآن و هم نقاشی یاد میگیره
2738
دختر من حدود 2 ساله که مهد میره. اونجا باهاش کار میشه اما خاستم تخصصی در چند زمینه روش کار کنم یعنی دیگه مهد نفرستمش و بزارمش چندتا کلاس جدا

ببخشید روزه منو گرفته!!!هنگم! ابزارهای تقویت هوش یعنی چی؟ میشه بیشتر و دقیقتر توضیح بدی. مرسی
من موسسه خلاقیت میفرستم خیلیم راضیم دخترمم خیلی دوست داره اونجارو ریمناستیک سفالگری موسیقی اموزش زبان و خیلی چیزای دیگه داره که من واقعا راضیم
یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبی . . .
از مراکز پرورش فکری میتونی بخری پازل اشکال هندسی ...خیلی متنوعند عالییییییییییه persia جون کجاست موسسه خلاقیته؟همونایی که مال شهرداریه؟
2706