2737
2739
عنوان

بچه 3 سالتون رو چه کلاسی ثبت نام کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 34501 بازدید | 20 پست
نه عزیزم من شهرستانم این موسسه نمایندگیه از تهران که تو کل کشور شعبه داره اینجام هست خیلی معروفه تعجب می کنم نشنیدین اسم کاملش هست موسسه مطالعه و خلاقیت کودک ونوجوان هر روز میره بجز 5 شنبه و جمعه هزینه ماهیانش تو شهرستان 85 ولی تهران از 200 شروع میشه
یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبی . . .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من دختر سه سالشه دقیقا این سوالو داشتم خودش دلش میخاد بره کلاس و مدرسه همش میگه مامان منو ببر مدرسه ولی توصیه میکنم اصلا کلاس زبان بچه رو نفرستید دختر من الان ۱۰ ماهه داره کارتونای دکتر امینی رو میبینه خیلی علاقه داره کمی راجع بهش تحقیق کنید برید تو پیج اینستاشون با روششون آشنا شید خیلی موثرتر از کلاس زبانه 

من دختر سه سالشه دقیقا این سوالو داشتم خودش دلش میخاد بره کلاس و مدرسه همش میگه مامان منو ببر مدرسه ...

عزیزم دختر منم سه سال و نیم هست و از پارسال براش پوکویو و شعرهای زبان می داشتم اما دو ماهه که سی دی های دکتر امینی رو گرفتم... درحد دوسه کلمه میگه اونم بیشتر مسخرشون میکنه! دختر شما چقدر پیشرفت داشته؟ 

2731