2733
2734
عنوان

از کدوم بازیگر بدتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 10451 بازدید | 317 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خخخ چ جالب ، ماهاکه هیچ تخصصی درمورد بازیگری نداریم داریم میگیم ستاره های سینما هیچ تخصصی ندارن

ولی همین ماهای بدون تخصصیم که ستاره ها رو ستاره می کنیم.☺

بعضیا قرار بود یه ب و س کوچولو باشن 😍😍 کار بالا گرفت به دنیا اومدن😲😲😲
2728
نریزین سرم و ترورم نکنین بنظرمن خیلی زشته که در مورد آرایش ینفر صحبت کنیم. خوبه که یه نفر در مورد ل ...

همه جای دنیا در مورد پوشش و ظاهر سلبریتی ها مردم نظر میدن 

کسی که معروفه و فرت و فرت عکس از خودش میذاره اینستا خودش میدونه دیگران در موردش نظر میدن

اخه مثلا شهاب حسینی و نوید محمد زاده رو نگن حداقل که انقد به اوج رسیدن . 

بگن 

من از بازی دوتاشون خوشم میاد خب معلومه کسی هم هست که دوست نداشته باشه با حرف ما هم جایزه هاشون پس گرفته نمیشه 

بقیه هم نظرشون اینه دیگه

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2738

بازی گلشیفته رو هم دوست دارم.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
ولی همین ماهای بدون تخصصیم که ستاره ها رو ستاره می کنیم.☺

من عاشق چهره شیوا خنیاگرم...میشناسیش؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
بگن  من از بازی دوتاشون خوشم میاد خب معلومه کسی هم هست که دوست نداشته باشه با حرف ما هم جایزه ...

حق دارن دوس نداشته باشن ولی حق ندارن بگن اونا بازیگر نیستن که 

و خدایی که به شدت کافیست ... 
بیچاره جواد جان باید پول اینهمه چاییو بده😁😁😁

اون جاش که میگفت حیف که مادرم نیست.... اشکم در اومد.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2706