2737
2739
عنوان

از کدوم بازیگر بدتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 10459 بازدید | 317 پست

من عاشق سینمای بالیوود بنظرم بیشتر ایران حرف برای گفتن داره بازیهای ویدیا بالان.وارون داون.شاهرخ خان کلا عالیه.دیپیکا.پریانکا چوپراعاشققق هیراتیک روشنم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا بازیگرای خارجی شماها کدوم یکیشون هر فیلمی بازی بکنن میبینین ؟

آل پاچینو و رابرت دنیرو بدون شک. عاشق همه فیلماشونم.😍😍😍

بعضیا قرار بود یه ب و س کوچولو باشن 😍😍 کار بالا گرفت به دنیا اومدن😲😲😲
2731

آقا بیستا ریپلای نفرستید معذرت از آقای مصفا و معادی زشته براشون بوس بفرستم مشکل شرعی داره اما برا طرفدارای خانمشون بوس 😁

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
خخخخخخ شوخی میکنی من پرتم پس 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

نه عزیزم این چه حرفیه برای هر کسی پیش میاد حواست نبوده😊

منم همش شهاب حسینی و نصرالله رادش و قاطی میکنم به قول شیرزاد😂😂

الانس که بکشنم فن های شهاب حسینی😆

2740

بچه‌ها فیلمای ترکیه ای چی؟فقط از هوا توشمیم عشق خوشم اومد میریم اوزرلی توحریم سلطان.ازخاهرثمرمتنفرررربودم تو عشق ممنوع

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
اخی داره گریه میکنه چیکارش داری؟ خخخ

اووووووووووووووووف

نگو باهام همدردی کن  

اوه بعد دو سال دوباره سر زدم چه روزای گندی بود اون روزا چه حال خرابی داشتم حالام فرقی نکرده جز اینکه همه چیو میدونم
بروس ویلیس؟

اوه اره منم از بازیش خوشم میاد خیلی...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
خارجیا رو فقط از رو قیافه میشناسم 😂😂 اون کچل خوشتیپه هست اونو دوست دارم🤔🤔

خواهر ما فیلما زیرنویس میبینیم این کچل هم تو هر فیلمی باشه بیستا خانم منکراتی دورش ریختن کلا هم اکشنه

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2706