2752
2734
عنوان

ازتون میخام خواهرانه یا مادرانه کمکم کنید خواهر بزرگتر ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگع اینجوری بگمش سگ تر میشه باهام

خب سگ بشه که چی تا کی میخواد ادامه بده

اون الان فکر میکنه تو از داد و فریادش میترسی تا یه چیزی میشه داد میزنه 

خودتو قوی نشون بده ضعف نشون نده که اینجوری کنه

میفهمم چند بار اول سخته منم اون اوایل بابام باهام دعوا میکرد گریم میگرفت اما چند باری که قبلش تصمیم ...

من همیشه عد میکنمو عهد شکنی میکنم😔 اخع ی چی بهش بگم اون خر سگ تر میشه

2731
دقیقا من چون مامانش همینجا با ماست هیچی نمیگم بهش ک نره هر جا نشینه بگه عروسم شلیطه اس همون‌جوری ام ...

عذرخواهی میکنم ولی ک.ون لق خودشو مامانش

دختر مردمو گرفتی که خوشبخت کنی نه اینجوری افسردش کنی 

بعد تو میبینی اینجوریه کوتاه میای؟ اصلا کوتاه نیاااا

افرین تو روش دربیا نزار زور بگه نزار فکر کنه میترسی بعد بیا تو همین تاپیک نتیجه رو ریپلای کن بگو بب ...

باشع اگع نکشته باشع منو😂😂😂😂چون تعجب میکنه و‌زورش میاد این همه سال بهش هیچی نگفتم الان میگم بعد دیدی کشته منو 

عذرخواهی میکنم ولی ک.ون لق خودشو مامانش دختر مردمو گرفتی که خوشبخت کنی نه اینجوری افسردش کنی  ...

باشع اگع هر بلایی ام سرم اومد خونم گردن تو🤣🤣🤣🤣چون من اصلا حرف زدن بلد نیستم میزنم ب حرفای بدو ....چرت وپرت

ولی ممنون از راهنماییتون گلم خداکنه نتیجه بدع

باشع اگع هر بلایی ام سرم اومد خونم گردن تو🤣🤣🤣🤣چون من اصلا حرف زدن بلد نیستم میزنم ب حرفای بدو .. ...

با پیامو چت  هرچی از دهنت درمیاد بهش بگو ک مادرشوهرت نفهمه و بچتم نبینه دعواتونو 😄

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....

زندگیتو خراب نکن و تحت تاثیر حرفا قرار نگیر 🙂👋 اول = ب خودت بنگر گلم و تحت تاثیر رفتار خودت باش که ( ساده نباشی و کمی سیاست پیشه بگیر ! و البته ب خانواده شوهر و اطرافیان و اینکه چقدر فاصله با خانواده خودت داری و اینکه (( آیا کسانی از خانواده همسرت هستن که دخالت کنن تو زندگیت ؟ ! همه اینا تاثیر داره تو زندگیت 

فعلا صبر پیشه کن ، ب مرور زمان متوجه اشتباهش میشه و اگه نشد ، مستقیم بگو ب خانوادم میگم ! ولی بهترین راهنمایی من صبر هستش گلم 🙂 میدونم سخته ، ولی گاهی انسان ها ب طور عجیبی تغییر رفتار میدن و البته ب رفتار طرف روبرو هم ربط داره،، مهلت بده ، و ب وقتش تصمیم بگیر

با پیامو چت  هرچی از دهنت درمیاد بهش بگو ک مادرشوهرت نفهمه و بچتم نبینه دعواتونو 😄

جدا از شوخی 

اگه یکی دوتا ام خوبی داره اول اونو بش بگو بعدم اروم عیباشو بگو دیگه  اگه رو در رو نمیتونی با پیام دادن ک راحت تره 

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....
2706