2733
2734
عنوان

افزایش قد در دختران. لطفاً مطالعه کنید و نظرتون رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 22414 بازدید | 87 پست
من شاهرودم و تهران میتونم ببرمش

آهان

خب تهران قطعا متخصص معروف تواین زمینه داره....انشالله جواب میگیرن

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اما قد ۱۴۵ واقعا کوتاهه

يكي از آشناهاي ما هم قد پدرش همون ١٦٥ اينا و مادرش ١٥٥ حدودا هست فرزندشون قدش ١٤٨ شده منتها اونا حتي بعد از عادت ماهيانه اش ديده بودن خيلي كوتاه هست قدش برده بودن دكتر با كمك دارو تونسته بودن پنج سانت هم بلندترش كنن كه در نهايت شده بود ١٤٨ دكتر گفته بود اگر زودتر مياوردين ميتونست بلندتر از اين شه

2731
دختر تا ۲۳ سالگی رشد میکنه؟؟

نه اين باور اشتباهه به ايمد اينكه تا ببست سالگي هم رشد ميكنه

صفحات رشد استخواني پس از عادت ماهانه توي دختران خيلي سريع بسته ميشه و فرصت خيلي كمي براي رشد ميمونه

تو پسرا چون سن بلوغ حدوداي شانزده سالگي هست احتمال رشد تا بيست سال وجود داره

سلام... ب نظر من آقا یوسف شما خودتون هم جز مرد های کوتاه قد هستین... پدر و مادرتون هم قد بلندی نداشتن... ولی انشالله نتیجه بگيرين 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
2738

لطفا زیاد به روش این موضوع رو نیارین و ورزشی مثل شنا ۱۰۰ درصد تاثیر در رشد داره ، حرکات کششی ستون فقرات نیز هم می‌تونه کمک خیلی زیادی توی رشد بکنه ، البته بصورت مکرر یک روز در میان (اما نه تا حدی که به خودشون آسیب برسونن) و مهم ترین رکن رشد در نوجوانان و جوانان داشتن بارفیکسه / بسیار می‌تونه مفید باشه

من تا چند روز دیگه وارد ۱۵ سالگی میشم قدم۱۵۹ است چه کار کنم قدم ۱۶۸ برسه لطفا راه حل بدید

آبجی جان توی سن ۱۵ سالگی برای یه دختر ۱۶۰ قد بدی نیست اما نگران این موضوع هم نباش که صفحات رشدت سن ۱۸ سالگی بسته میشه ، صفحات رشد توی هر فرد تا سن ۳۰ سالگی بازه اما با این حساب که یه نوجوان سالی تقریبا ۷ الی ۸ سانت رشد می‌کنه اما اون فرد ۳۰ ساله شاید ۱ یا شاید هم نکنه / من شنا(استخر) ، ورزشهای کششی بصورت یک روز در میان ( کشش ستون فقرات) اما مراقب باشین ک ب خودتون آسیبی نرسونسن و بارفیکس رو بهتون پیشنهاد میکنم