2733
2739
عنوان

جاری بی فرهنگ

1372 بازدید | 81 پست

سلام ،دختر جاری بزرگم تیر ماه ب دنیا اومده.واسش ی دست لباس شیک بردم.خدا شاهده کلی پولشو دادم.حالا اواسط آبان بچه خواهرشوهرم ب دنیا اومد.رفتیم دیدنش.باورتون نمیشه لباسی رو ک برا بچه جاریم خریده بودم،کادو پیچ کرده آورده بود برا این.خواهرشوهرمم از همه جا بیخبر گفت ارزو اینو واسه دخترم اورده.صبح تا حالا کفری ام حسااااابی.آخه یه درصد پیش خودش فکر نکرده ممکنه من برم اونجا ببینم؟؟؟ اخه بیشعوری تا کی؟؟؟؟؟؟

.عشقم....همسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

ولی من ناراحت نمیشم .

خوب شاید فرصت نشده بپوشه و کوچیک شده .شاید انقدر خوب بوده حیفش اومده بپوشونه .ننداخته دور که .اینجوری استفاده کرده .

ناراحت نشو

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

خب شما بهش کادو دادین دیگه اختیارش دست خودشه شاید نخواسته پول خرج کنه یا دستش تنگ بوده یا هزار مشکل دیگه یا نهایتا شاید مدلشو دوست نداشته ولی گفته بقیه استفاده کنن

شما لطف کردی کادو بردی دیگه ناراحت چی هستی؟

با یک کارت کتابخانه بیش از یک گواهینامه رانندگی می توانید به جلو حرکت کنید

لابد مدلشو دوس نداشته یا پول نداشته چیز جدید بخره. من سال اول نامزدیم یه گلدون خیلی قشنگ و گرون برا ننه شوهری خریدم روز مادر. بعد دیدمش خونه خواهرشوهرم. دیگه پشت دستمو داغ کردم و کادو نبردم براش

❤❤❤حال خوبیه که دارمت ❤❤❤
2706