2737
2739
عنوان

جاری بی فرهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1372 بازدید | 81 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اخه بار اولش نیست..دخترش عقد کرد،اولین بار ک اومدن خونمون ی روسری خریدم بش دادم.دوهفته بعد سر عروس خ ...

ديگه بهش كادو نده اگه از رو عمد نبود به كس ي ميداد كه شما نفهمي نه به خواهر شوهرت 

وقتي بياي ني ني سايت بايد درباره همه چيزت به همه جواب بدي اينجا موندن كار هر كس نيست  
اخه بار اولش نیست..دخترش عقد کرد،اولین بار ک اومدن خونمون ی روسری خریدم بش دادم.دوهفته بعد سر عروس خ ...

خب مدلش اینه خوب و بدشو من کار ندارم چون من خودم اگه هدیه ای بدم به کسی بعد به ببینم داده به یکی دیگه ناراحت نمیشم به همون دلیلایی که بالا براتون گفتم ولی شاید شما نارحت بشین که خب نظر شماست و محترمه

ولی گفتنش به خواهرشوهرتون درست نیست این یه چیزیه بین شما و جاریتون 

شاید سخت پسنده یا هر مدلی رو نمیپسنده هزار چیز دیگه به هر حال خودتونو اذیت نکنین

با یک کارت کتابخانه بیش از یک گواهینامه رانندگی می توانید به جلو حرکت کنید
بهر حال عزیزم بهتر بروش نیاری اینجوری نقطه ضعفتو گیر بیاره هر دفعه میجزونتت  اصلا بروت نیار هم ...

دیگه از کادو خبری نیست ک بخواد ب روم بیاره

.عشقم....همسرم

از این به بعد براش پول ببر بگو خودت برای بچه ت چیزی به سلیقه خودت بگیر

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
2740
بابا بی لیاقتی و بی ادبی و اینا چیه ته تهش اینه که خوشش نیومده یا نهایتا از روی بدجنسی اینکارو کرده ...

به نظرم از رو عمد بوده فوقش ميداد به يه كس ديگه 

وقتي بياي ني ني سايت بايد درباره همه چيزت به همه جواب بدي اينجا موندن كار هر كس نيست  
2706