2733
2739
عنوان

طب اسلامی ایت الله تبریزیان

80355 بازدید | 201 پست

سلام بچه ها شنیدم قم طب سنتی  به نام ایت الله طتبریزیان هس کسی تا حالا رفته آیا نتیجه گرفته من برا ناباروری میخواستم برم قم گفتم اول یه سوالی ازتون بپرسم ممنون میشم جوابمو بدید 

کاشکی منم بارداربشم شاید بایه آمین شماهمه چیزدرست شد😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام ماطب سنتی ایشون روکم بیش اجرامیکنیم

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)

https://aliabedi.blog.ir/1396/01/28/آدرس-مطب-آیت-الله-تبریزیان-و-نحوه-ویزیت

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)
2738

آخه من راهم دوره کلی باید برنامه ریزی کنم که بریم قم خواستم ببینم جواب داده 

کسی خدای نکرده نابارور بوده جواب گرفته باشه

کاشکی منم بارداربشم شاید بایه آمین شماهمه چیزدرست شد😔😔

برای همسرم بله...

اول ازهرچیز باید اعتقاد داشته باشید

بستگی به اعتقاد شما داره خیلی ها تعریف کردند ازش 

چون خودشون خواستن درمان شن و صبر داشتن 

اولین قدم برای طب سنتی صبر هست 

مثل شیمیایی نیس که سریع جواب بده کلی عوارض هم داشته باشه

شکرگزاریدر دوره ی ۲۸ روزه شکرگزاری با ما همراه باشید و زندگیتون رو تغییر بدید
2706