2737
2734
عنوان

بارداري بعد از عمل تعويض مفصل ران ممكن هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1777 بازدید | 32 پست
سلام  من بعد از تعویض مفصل لگن خیلی راحت باردار شدم رفتم این جراحی پیش دکتر علیرضا امین جواهر ...

سلام عزیزم زایمانت سز بود یا طبیعی من برای ماههای آینده قصد بارداری دارم خیلی نگرانم 

عموی من کلی این دکتر اون دکتر رفت ولی نتیجه نگرفت آخرش پیش دکتر عنایت الهی عمل تعویض مفصل کرد الان بیچاره راحت شده . ادم یبار هزینه کنه که بهتره تا کم هزینه کنه و همش مشکل داشته باشه بعد مجبور بشه دو برابر هزینه کنه.

چون داییم این جوری شده بود و مجبور بود دوباره عمل کنه میگم ولی برای عمومم دیگه این کار نکردیم خیلی به کمک هم براش دنبال دکتر گشتیم آخر سر بردیمش پیش دکتر عنایت الهی و الان خداروشکر خوب شده و مشکلی ندراه نمی دونم الان هزینه چطوریه ولی می تونی مشاوره بگیری . دکتر منصفیه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه کسی تا به حال پیش دکتر مرتضوی جراحی کرده . من دایی می خواد تعویض مفصل زانو انجام بده خیلی دنبال یه دکتر خوب گشتیم با کلی پرس و جو بهمون دکتر مرتضوی را معرفی کردن خواستم بپرسم کسی اینجا هست ایشون را بشناسه