2733
2734
عنوان

بارداري بعد از عمل تعويض مفصل ران ممكن هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1776 بازدید | 32 پست

برای مادر و بچه که مشکلی پیش نمیاد ولی مفصل ران شما باید وزن قابل مشخصی رو تحمل کنه که به مشکل برنخورید خدای نکرده مثل درد زیاد یا شکستگی مفصل اینها یکم مشکله بقیه اش نه مشکلی پیش نمیاره

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خواهش میکنم توکلت به خدا

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2740
سلام  من بعد از تعویض مفصل لگن خیلی راحت باردار شدم رفتم این جراحی پیش دکتر علیرضا امین جواهر ...

من مادرم به خاطر یک تصادف مجبور شد که تعویض مفصل لکن پیش دکتر جواهری انجام بده خدا خیرش بده الان اصلا هیچ مشکلی نداره به خاطر همین هر جا برم ازش تعریف می کنم 

نه عزیزم مشکلی پیش نمیاد حتی راحت میتونن زایمان طبیعی بکنن دیدم که میگما

عزیزم سلام میگم مطمعنی زایمان طبیعی داشتن و مشکلی پیش نیومده و اینکه همه بعد از عمل تعویض میشه زایمان طبیعی کنن یا بسته به نظر پزشکه

2706