2703
2553

سلام دوستان يه سوال دارم نميتونم جوابمو پيدا كنم لطفا اگر كسي اطلاع دقيق داره بگه ميشه بعد از تعويض مفصل ران باردار شد يا نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ببین باید وی وزنی که توی بارداری میگیری کنترل داشته باشه که به مفصل فشار نیاد فکر کنم یه دوره استراحتی داره بعدش بارداری 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2714
شنيدم وزن زياد نبايد رو مفصله بياد . شما اطلاع دقيق داريد؟

ببین عزیزم مفصل ران چون به لگن مربوطه تو ماهای آخر افزایش وزن میتونه یکم مشکل ایجاد کنه معمولا هم این جور افراد زایمان طبیعی نمیتونن داشته باشن سزارین میشن شما باید با دکتر ارتوپدت مشورت کنی واول از همه معاینه لگنی روی شما انجام میشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
از نظر مشكل براي مادر و بچه

اگه مادر ورزنش بالا نباشه توی ماه های اول مشکلی نیست  اما از ماه 7 ب بعد ک وزن گیریه باید پزشک اورتوپدش مطمئن باشه ک مادر میتونه تعادلش رو حفظ کنه...

نهایتا ممکنه استراحت مطلق بشه که الان ماشالا همه استراحت مطلقن

2706