2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شغل و کار پیدا کردن ربطی ب دلنشگاه ازاد و سراسری نداره ،خواهر من با فوق لیسانس دانشگاه دولتی با معدل بالا بیکاره 

منم فوق لیسانس ازاد بیکارم ..کلا شرایط کشور ما همینه ..و در نظر داشته باش اگه بخوای دانشگاه دولتی شهر دیگه درس بخونی خب مشکلات بیشتره .من دانشگاه ازاد شهر خودم بودم و راحت بودم ..و یه نکته دیگه اینکه فارغ التحصیلان دانشگاه دولتی چون از خدمات رایگان دولت استفاده کردن باید تعهد خدمتی توو ایرانو بدن .اما این مساله در مورد دانشجوهای ازاد صدق نمیکنه چون هزینه پرداخت کردن ..رشته های پزشکی و پیراپزشکی هم با ازمون هست ..حقوقم بدون ازمونه دانشگاه ما حقوق بدون ازمون میومدن

بعضی ها کلا با دانشگاه ازاد مشکل دارن همه جوره میخوان تخریبش کنن.

بهترین استادای دانشگاه سراسری دارن تو دانشگاه ازاد تدریس میکنن.

اونایی که غر میزنن دانشگاه بده و دانشجوها بدن یه نگاه به نحوه تدریس خودشون هم بکنن.

دانشجو از سراسری میره ازاد پوستش کندست چون دانشگاه ازاد سخت میگیره که بچه ها راحت پاس نشن.

دانشگاه های خوب و معروفش تو شهرهای بزرگ تمام استاداش دکتر هستن و مربی نمیارن درس بده.

یه مشکل عمده مردم با دانشگاه ازاد اینه که میگن اینا بچه مایه دارن و مرفه بی دردن و پول میدن میرن درس میخونم و منی که پول ندارم باید جون بکنم سراسری بخونم.

خداییش رشته مکانیک و برق تو هر دانشگاهی باشه خیلی سخت تر از رشته های معمولی حسابداری و علوم ارتباطات و ... هست که بعضی ها خودشونو میکشن که سراسری خوندیم به نظر من اول رشته مهمه (سختی و اسونیش ) دوم هم شهر مثلا دانشگاه ازادهای تهران قابل مقایسه با سراسری های شهرهای کوچک و دور افتاده نیست.

2731

دیگه تو ایران دانشگاه ازاد وسراسری اصلا فرقی نداره تمام همکلاسی های من که نمره های ریاضیشون و غیره ۳ بود و تمامن افتاده بودن بدون خوندن هیچ چیزی رفتن کنکور دادن و قبول شدن هیچ فرقی نداره الکی سخت نگیرین همه چی چرتو پرته هر جایی دلتون میخواد برین بخونین 

2740

بهترین کارانصراف از دانشگاه نه ادامه دادن رشته ی بدنخورروانشناسی پس ادامه  ندهید. خلاصه هر غلطی دلتان می خواهد انجام دهید من رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور واحد شهربابک بودم ترم سوم انصراف دادم بهترین کار را کردم دانشگاه رفتن اجباری نیست بفهمید  دوترم رشته روانشناسی را گذراندم مطالبش به درد لای جرز دیوار نمیخوره همش حرف مفت می زننداستادها خاصیت همه رشته ها همین بیکاری تمام