2733
2734
عنوان

کیا رفتن سونو سه بعدی؟؟

153 بازدید | 23 پست

میخام ببینم تو چه هفته هایی انجام میشه ؟؟ایا هر کسی بخاد میتونه سونو سه بعدی انجام بده؟؟؟؟ و ابنکه هزینش چقدره؟؟؟ من الان ۲۹ هفته ام میتونم انجام بدم؟؟

مامان یه دخمل گوگولی
من ۳۰ هفته رفتم  بخاطر اینکه سزارین دوم بودم چسبندگی نداشته باشم  ک سونو گفت نداری  ...

هزینش زیاد بود؟؟؟وزن نی نی هم گفتن؟؟؟

مامان یه دخمل گوگولی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هزینش زیاد بود؟؟؟وزن نی نی هم گفتن؟؟؟

هزینش سال ۴۰۰ فک کنم ۴۰۰ شد یا ۳۰۰

با ان تی و آنومالی تو یه رنج بود حدودی 

وزنم یادم نیست 

ولی تو سونو معمولی ساده هم وزنو میگن چ برسه ب این

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست

من تو اقدامم

از هفته چند میشه رف؟

متاهل و متعهد هستم...همسرمو با دنیا عوض نمیکنم ...افتاااااااد...🧐...درخواست دوستی نمیپذیرم...اقایون ن لایک کنین و ن کامنت بذارین شوهرم راضی نیس...خودمم بدم میاد..
دکتر من بچه هایی که خیلی تو سونو پوزیشن خوشگل دارن خودش ازشون عکس سه بعدی میگیره.ولی دختر من اینقد ب ...

خیلی خوبه اینطوری دکتر ما ک اصن سونو سه بعدی انجام نمیده

مامان یه دخمل گوگولی
هزینش سال ۴۰۰ فک کنم ۴۰۰ شد یا ۳۰۰ با ان تی و آنومالی تو یه رنج بود حدودی  وزنم یادم نیست&nbs ...

گلم من قیمت الان گرفتم از سونو انومالی و انتی گرونتره اونا مثلا ۷۰۰ اینطوران سه بعدی ۲ تومن 

مامان یه دخمل گوگولی
سونو آنومالی من ۱۸ بهمن رفتم  ۱/۵ گرفته ..چجور الان برای شما۷۰۰

من  انومالی رفتم  اسفند ۷۰۰ بود  امسال گرونتر شده پس من نمیدونستم

مامان یه دخمل گوگولی
سونو آنومالی من ۱۸ بهمن رفتم  ۱/۵ گرفته ..چجور الان برای شما۷۰۰

اها شما بهمن رفتی؟؟؟چه شهری هستی؟؟شاید ب جز انومالی سونوی دیگه ای هم داشتی من یه چسبندگی جفت هم جدا دادم اون شد ۳۰۰ اینطورا اما نومالی ۶۰۰ یا ۷۰۰ بود 

مامان یه دخمل گوگولی
2706