2737
2734
عنوان

دختر شايسته سال 2017

896 بازدید | 17 پست

.
عنوان Miss World سال ٢٠١٧ میلادی به «مانوشی چیلار» دوشیزۀ ۲۰ ساله از کشور هندوستان رسید. مراسم امسال در «سانیا سیتی» چین برگزار شد.
.
مانوشی چیلار، دانشجوی رشته پزشکی در دانشگاه هاریانا در هند پس از ۱۷ ساله تاج ملکه زیبایی جهان را به کشورش باز ‌گرداند. آخرین بار این تاج را «پریانکا چوپرا» در سال ۲۰۰۰ میلادی به هند برده بود.
.
یکی از سوال‌هایی که از مانوشی چیلار پرسیده شد این بود که «کدام حرفه مستحق بالاترین دستمزد است و چرا؟»
.
جواب مانوشی چیلار «مادر» بود با این توضیح که «به نظرم مادر مستحق والاترین احترام هاست. و اینجا بحث پول نیست بکله عشق و احترام مادر است. مادر، بزرگترین الهامبخش در زندگی من است. مادر مستحق بالاترین احترام ممکن است.»
پدر و مادر مانوشی چیلار هر دو پزشک هستند.

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب .....

به جمالت

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم
بچه ها دقت کردین که تو انتخاب میس ورد قیافه تو آخرین معیار انتخاب قرار میگیره. حالا هی بیان بزک دوز ...

دقيقا😂

2738
بچه ها دقت کردین که تو انتخاب میس ورد قیافه تو آخرین معیار انتخاب قرار میگیره. حالا هی بیان بزک دوز ...

اره چهرههاشون زیباترین نیس.تازه ارایش کرده هستن

میس ورد بتظرم باید چهره بی ارایشش انتخاب بشه

از چه نظر انتخاب میشن؟ ملاکشون چیه؟

ملاکشون فعالیت های اجتماعی وخدمات بشر دوستانه و امتیازاتی از این قبیل هست البته که زیبایی هم هست

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
بچه ها دقت کردین که تو انتخاب میس ورلد قیافه تو آخرین معیار انتخاب قرار میگیره. حالا هی بیان بزک دو ...

بعله چون اندام و قد بلندی و لبخند و جذابیت مهمه

که به حول و قوه ی الهی اونم اینجا یافت نمیشه. 

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
دوست دارم اين مراسمو 

منم دوست دارم برنامشو

2706