2737
2734

ول کن بابا. شما باهم خوب باشین خودشون نظرشون عوض میشه سعی کن خوب بودنو تو رفتار نشون بدی نه تو گفتار مثل اشتباه خواهرشوهر من که الکی فقط کلاس میذاره 

یه نکته دیگه اینکه تا کسی بهت چیزی نگفت خودت راجع به این موضوع حرف نزن چون فکر میکنن داری دست پیشو میگیری یا ناراحتی ازین قضیه متاسفانه خیلی ها خوشحال میشن و سواستفاده میکنن من بر اساس اشتباه های خواهرشوهرم گفتم اینارو 

خودتم فکرتو خوب و باز کن بدون به هیچکس ربط نداره این قضیه. کسی گفت مثلا وای همسنین چقد بد بگو من که بدی نمیبینم بحث نکن همون که رفتارتون نشون بده خوبین کافیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعتماد بنفستو ببر بالا واقعا هیچ دلیلی نداره ناراحتیت.....هم سن بودن خیلی وجود داره...اینهمه نگرانی نداره...من بیشتر اطرافیانمو دیدم با شوهراشون همسنو ساله ان...

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
2728
یکی بگه چند درصد اشتباه کردم؟؟

وا  یعنی چی ..مهم اینه که خوش بختی ..دوست داره حالا اگه به 10سال ازش کوچیک تر بودی ولی همیشه جنگ و دعوا داشتین خوب بود ..حرف مردمو ول کن مگه واس اونا داری زندگی میکنی

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2738

شما نگران هم سن بودن نیستید چون میخواد بره بیرون کار کنه نگرانید که اینم اصلا نگرانی نداره باز بعد مدتی طبیعی میشه من و شوهرم تو ی سال هستیم ولی من چند ماه بزرگترم 

شکرگزاریدر دوره ی ۲۸ روزه شکرگزاری با ما همراه باشید و زندگیتون رو تغییر بدید
واقعا بین ناراحتی و غم موندم  همه دختر فامیلمون ۱۰ سال اختلاف دارن شدم تک فامیل

اونم اگر شوهر هم سن وسال گیرشون میومد با همون ازدواج میکردن 

اگر چیزی بهت گفتن ب حرفاشون توجه نکن مردم یک ظاهر دارن یک باطن 

2706