2737
2739
دقیقا تو کدوم پیشرفته ترین کشورها منظورتونه؟ 

کاترین  اشتون 5 تا بچه داره 

نویسنده انچه زنان باید درباره مردان بدانند 6 تا بچه داره 

خاخام یهودی به اسرائیلی ها گفته هر زنی باید 12 تا بچه بیاره 

عروس ملکه انگلستان 3 تا بچه داره 

دختر ترامپ 3 تا بچه داره 

فعلا اینها رو یادمه فقط تو ایرانه که ما به فرزنداوری به چشم یک کار بی کلاس نگاه می کنیم 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاترین  اشتون 5 تا بچه داره  نویسنده انچه زنان باید درباره مردان بدانند 6 تا بچه داره&nbs ...

چه ربطی داره آخه توروخدا فکر کنید من آمریکام و زیاد بچه داشتن ابدا کلاس محسوب نمیشه ابداااااا 

اینکه یکی کم بیاره یا زیاد به خودش ربط داره ولی شایعه نسازید خواهشاً اینکه قشر مرفه دوجین بچه میارن برای اینه که خانوم فلان پرستار و خدم حشم داره به شغل بیرون از خونشم میرسه 

کاترین  اشتون 5 تا بچه داره  نویسنده انچه زنان باید درباره مردان بدانند 6 تا بچه داره&nbs ...

ایران در کنترل جمعیت رتبه اول رو در جهان اورده یعنی تو 3 سال مردمی که حداقل 6 فرزند داشتند رسیدند به دو فرزند و هیچ کشوری نتونسته این سرعت رو داشته باشه 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2728
الان تو پیشرفته ترین کشورها تعداد زیاد بچه ویژگی مثبته  تو کشور ما بخاطر تبلیغات غلط بچه داشتن ...

خانمی من اصلا نگفتم بچه زیاد در اون کشورها کلاس داره گفتم ویژگی مثبته شما پست من رو بخونید من حرفی از کلاس داشتن در اون کشورها نزدم 

ایران در کنترل جمعیت رتبه اول رو در جهان اورده یعنی تو 3 سال مردمی که حداقل 6 فرزند داشتند رسیدند به ...

کشوری که نه کار به اندازه کافی برای مردمش داره نه بیمه به کم درآمدها میده نه کمک خرجی نه کمک غذایی یه کار عاقلانه اگه کرده همون کنترل جمعیته! 

خانمی من اصلا نگفتم بچه زیاد در اون کشورها کلاس داره گفتم ویژگی مثبته شما پست من رو بخونید من حرفی ا ...

ویژگی مثبت هم نیست آخه

اصلا نه ویژگی مثبته نه منفی! 

ولی دکتر من به من خودش چند بار پیشنهاد توبکتومی داد موقع سزارین اتفاقا خیلی سعی میکنن یاد بدن به مردم که چطور بچه ناخواسته نیارن 

2738
خانمی من اصلا نگفتم بچه زیاد در اون کشورها کلاس داره گفتم ویژگی مثبته شما پست من رو بخونید من حرفی ا ...

منظورم اینه که در اون کشورها هم هستن کسایی که بیشتر از یک و دو بچه دارن در اجتماع هم حضور دارند و این رو برای خودشون بد نمی دونند همین این هم به معنی این نیست که ما دوجین بچه بیاریم حالا که خدا به این بنده خدا داده نباید حداقل بخاطر حرف مردم خودش رو اذیت کنه 

منظورم اینه که در اون کشورها هم هستن کسایی که بیشتر از یک و دو بچه دارن در اجتماع هم حضور دارند و ای ...

نه نه منم موافقم میگم این نظر شخصیه که کسی چند تا بچه بیاره دلش میخواد اختیار بدنشو داره به کسی چه مربوطه 

ولی اینکه شایعه کردن مثلاً آمریکاییا زیاد بچه میارن خیلی مسخره ست اتفاقا یه سری آدمای خاص اینجا زیاد میارن بیشتریا یا تک فرزندی ان یا دو فرزنده پول داشته باشند سه تا 

اون قشری که زیاد میارن یه سری آدمای خاصن وای بعضیاشون جلوگیری بد می‌دونن ده دوازده تا میارن 😵

خدا خودش بهش توان بده 

منم ۳ تا دارم حالا اعصاب و روان که برامون نمیمونه هیچ واقعا هزینه ها کمر شکنه 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

اطرافمون دو نفر رو می‌شناسم  که چهار تا دارن ولی وضع مالیشون عالیه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

دو تا از دوستام وضع مالیشون  خوب نیست اما هر دوتا ۴ تا دارن ولی برکت تو زندگیشون زیاده 

یکیشون متولد ۶۷ هست 

شکرگزاریدر دوره ی ۲۸ روزه شکرگزاری با ما همراه باشید و زندگیتون رو تغییر بدید
2706