2737
2739
عنوان

کیا تا چن روز دیگه میفهمن باردارن

| مشاهده متن کامل بحث + 32096 بازدید | 2914 پست
ممنون گلم ایشالله به زودی خبر مامان شدنتو میشنوم

ایشالله به امید خدا

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نانا جان خوبی؟ منا یادت هست؟ خیلی وقته اینجا نیومدم. منم هفته 8 سقط کردم. بعد سقط با آزمایشایی که دادم فهمیدم هم عفونت لیستریا داشتم هم کم کاری تیرویید از نوع بالا بودن آنتی تی پی او. سقطم احتمالا به همین خاطر بوده. تو آزمایشی چیزی برات ننوشت دکتر؟  من داروهام تازه تموم شده امروز رفتم آزمایش هفته دیگه جوابشا میگیرم باید ببرم دکتر. فعلا دکتر اجازه اقدام نداده بهم. امیدوام بعد ماه رمضون دیگه مشکلی نداشته باشم...

اینجا کسی هست آنتی تی پی او بالا داشته باشه و سقط کرده باشه؟ 

2728
سلام نانا جان خوبی؟ منا یادت هست؟ خیلی وقته اینجا نیومدم. منم هفته 8 سقط کردم. بعد سقط با آزمایشایی ...

سلتم اره عزیزم یادم هست

نه عزیزم فقط ویتامین ولومن داد

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
سلام نانا جان خوبی؟ منا یادت هست؟ خیلی وقته اینجا نیومدم. منم هفته 8 سقط کردم. بعد سقط با آزمایشایی ...

دکتر بعد سقطم اجازه داد نزدیکی کنم ینی جلوگیری نکنم فعلا ۳ماه که باردار نشدم 

این ماه دکتر لتروزول روزی ۳تا داده اونم از نوع خارجیش

2738
این ماه دکتر لتروزول روزی ۳تا داده اونم از نوع خارجیش

نمیدونم والا من قبل بارداری هزار تا آزمایش دادم که مطمین شم مشکلی نیست آخرشم این طوری شد. دکترم این دفعه گفت ببین بارداری مثل اینه که بری وسط میدون مین وایسی هر لحظه باید منتظر اتفاق باشی. تنها راه حلم اینه که به خدا توکل کنی و بس.تو هم توکل به خدا کن انشالا به زودی یه نی نیه تپل و خوشگل میاد بغلت. فقط استرسا از خودت و همسرت دور کن. برای منم دعا کن...

نمیدونم والا من قبل بارداری هزار تا آزمایش دادم که مطمین شم مشکلی نیست آخرشم این طوری شد. دکترم این ...

فدای تو بشم ایشالله شما هم یه نی نی نازه سالم صالح بیاد بغلت عزیزم

ولی اینجا باشیم بهم دلداری بدیم چون واقعا سقطو تجربه کردیم

پناه بر خدا ایشالله ماه بعد

عشقم ایشالله خدا نی نی تو حفظ کنه برای ماهم دعا کن

فدای تو بشم ایشالله شما هم یه نی نی نازه سالم صالح بیاد بغلت عزیزم ولی اینجا باشیم بهم دلداری بدیم ...

حتما عزیزم. امیدوارم هیچکس تجربش نکنه. من عروس دایی شوهرم دقیقا با من بود بارداریش الان تو شش ماهه میبینمش سخته برام. البته من خدا را شکر جز بابا مامانم نزاشتم کسی بفهمه. 

سلام سپید الهی عزیزم‌انشالله این ماه

خدایا ؟😐😐😐😐خداییش دمت گرم 🤗
2706