2737
2739
عنوان

کیا تا چن روز دیگه میفهمن باردارن

| مشاهده متن کامل بحث + 32096 بازدید | 2914 پست
واااای مبااااارکه هزارررر ماشاااالااا چقدر نازه. خدا برات حفظش کنه عزیزم...چقدر خوشحال شدم...

قربونت بشم دوست مهربونم

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشاالله..خدااایاااا منم دلم‌خواست همی الان توروووخدابوسش کن نازههه خدا حفظش کنه الهی...برای منم دعاکن چندسالع که منتظرم دعاکن منم بزودی مامان بشم

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2728
چقدر همه چی فرق کرده از اون روز که جفتمون اینجا منتظر بی بی چک مثبت بودیم. بیشتر از سه سال گذشته... ...

نه والا خبری ندارم

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)