2737
2739
عنوان

کیا تا چن روز دیگه میفهمن باردارن

| مشاهده متن کامل بحث + 32096 بازدید | 2914 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم خوبی؟ من که حالتا پرسیدم. نبودی خیلی وقته. به سلامتی زایمان کردی؟ نی نیت خوبه؟ بالاخره دخ ...

سلام سپیده خوبی نی نی خوبه

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
وای نانا خوبی گمت کرده بووودم 

قربونت خوبم تو خوبی نی نی خوبه

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
قربونت خوبم تو خوبی نی نی خوبه

اوووو من ک چه بلاهایی سرم نیومده .....چی بگم فعلا ک گوش شیطون کر خوبم ت چی باردار شدی یانه

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢
2740
اوووو من ک چه بلاهایی سرم نیومده .....چی بگم فعلا ک گوش شیطون کر خوبم ت چی باردار شدی یانه

عزیزم ،باز خداروشکر که حالت خوبه 

نه منم باردار نشدم 

اخه چرا مگه مشکلی دارین ازمایش اینا دادی یانه

من تنبلی تخمدان دارم

من دو سه روز دیگه موعدمه..امشب بی بی زدم هاله انداخت..اما دیر وقت بود نتونستم برم ازمایشگاه...دعا میکنم خدا دامن همه خانومای منتظر رو سبز کنه و یه نی نی سالم و صالح به هممون بده...آلهی امین

شما هم دعا کنین ازمایش من مثبت باشه

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
حتما ورزش کن ورزش مهمه خیلی تاثییر داره

اره از مهر میخوام برم باشگاه

2706