2737
2734
عنوان

کیا تا چن روز دیگه میفهمن باردارن

| مشاهده متن کامل بحث + 32096 بازدید | 2914 پست
اره عشقممم دخترررره اخرین بار گفتن پسره هنوز سنوگرافی نرفتم شوهرمم گفت نمیخواد ک بریم صد در صد اشتبا ...

خب خدا را شکر از قدیم گفتن زن و شوهر دعوا کنند دور از جون ابلهان باور کنند خخخ. بیا بگو آخر نی نیت دخمله یا پسمل؟ من که همه چی صورتی خریدم البته من 4 بعدی هم رفتم گفت دخمله

خب خدا را شکر از قدیم گفتن زن و شوهر دعوا کنند دور از جون ابلهان باور کنند خخخ. بیا بگو آخر نی نیت د ...

نه دیگ دختره اگ ۴بعدی رفتی خیالت تخت... و اما در مورد من نه بابا دلت خوشه ها ده بار بگن دختر ی بارم بگن پسر ...مطمنم دختره بچه مممم

ولی میام خبرمیدم نمیدونم چرانوک  انگشتای دستم خواب میره 

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دیگ دختره اگ ۴بعدی رفتی خیالت تخت... و اما در مورد من نه بابا دلت خوشه ها ده بار بگن دختر ی بارم ...

آره زود بیا خبر بده. منم ماهای قبل دستم خواب میرفت دکترم گفت اگه تکون میدی خوب میشه اشکال نداره که منم تا تکونش میدادم خوب میشد...

آره زود بیا خبر بده. منم ماهای قبل دستم خواب میرفت دکترم گفت اگه تکون میدی خوب میشه اشکال نداره که م ...

خب اگ نشه چی منم نوک انگشتام دیوونم کرده

2728
عزیزم  ایشالله هر صلاحه بشه

نانا جان سلام خوبی؟ کجایی دختر پیدات نیست؟ بیا یه سر بزن. کتی هم که خیلی وقته نیومده. بیایید از خودتون خبر بدین. من که دارم روزای آخر بارداریا میگزرونم با استرس زایمان. برام دعا کنید اگه اومدین. منتظرما بیایید خبر بدین از خووووودتوووون...

نانا جان سلام خوبی؟ کجایی دختر پیدات نیست؟ بیا یه سر بزن. کتی هم که خیلی وقته نیومده. بیایید از خودت ...

سلام عزیز دلم 

مرسی که بیادمون هستی 

والا هیچ خبر فعلا زیر نظر دکترم فعلا باردار نشدم

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
2740
سلام عزیز دلم  مرسی که بیادمون هستی  والا هیچ خبر فعلا زیر نظر دکترم فعلا باردار نشدم

سلام نانا جان  به سلامتی انشالا که به زودی جواب میگیری عزیزم نگران نباش. من به یادتون هستم همیشه...

تو هم واسه من دعا کن دخترم صحیح و سالم به دنیا بیاد...

سلام نانا جان  به سلامتی انشالا که به زودی جواب میگیری عزیزم نگران نباش. من به یادتون هستم همیش ...

مرسی که به یادمون بودی 

ایشالله به حق خانم فاطمه زهرا نی نی نازت و بسلامتی بغل بگیری 

فقط موقع زایمان منو یادت نره دعا کن

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
خب اگ نشه چی منم نوک انگشتام دیوونم کرده

کتی جون نیستی  بیا اینطرفا

کتی جون نیستی  بیا اینطرفا

سلامممم خواهری خووووبی انقدر اتفاق واسم افتاده ک نگو اتفاقتی خوب و اتفاقای شوک اور مثل عوض شدن شوهرم بچه خوبیش برا ماست همه زحماتش برا ماست ولی اگ شوهرت ادم باشه شوهر من ک کلا منو فراموشکرده و سرگرم بچه شده تو چی چه خبررر

سلام نانا جان  به سلامتی انشالا که به زودی جواب میگیری عزیزم نگران نباش. من به یادتون هستم همیش ...

سپیده جون کجایی

سلامممم خواهری خووووبی انقدر اتفاق واسم افتاده ک نگو اتفاقتی خوب و اتفاقای شوک اور مثل عوض شدن شوهرم ...

والا هیچ خبر یه دکتر جدید رفتم

هیچ مشکلی ندارم اما نمیدونم چرا باردار نمیشم

2706