2737
2734
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167229 بازدید | 21932 پست
الهه جون من چندسال پیش گرفتم فکر کنم ۸-۹ روزشو گرفتم ۵ کیلو کم کردم ... خیلی اراده میخواد خیلی سخته ...

فدای تو مهربون مرسی

سلام بچه ها، بعضی از رژیم ها واقعا عوارض  داره  ، رژیم کانادایی یا رژیم میوه و... ببینید برای اینکه وزن کم کنید باید یه ر»ژیم اصولی داشته باشید که در حین اینکه کالری دریافتی تون کم میشه، بدن تون دچار کمبود مواد مغذی نشه، حتما از یه پزشک یا مشاور خوب تغذیه رژیم بگیرید، تا عوارض براتون نمونه، من چند تا از دوستام و همکارام از یه کلینیک تغذیه رژیم گرفتن و خدا رو شکر راضی ان، قیمتشم خیلی مناسبه و در ضمن چون پزشکه مشاوره علمی و خوبی هم میده ، لینکشو بهتون میدم که ان شاا... به دردتون بخوره، نباید به قیمت آسیب رساندن به سلامتی تون سعی کنید وزن کم یا اضافه کنید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

در این کانال سعی داریم مطالب مفید و درست در زمینه تغذیه سالم در اختیار شما خوبان قرار دهیم.

از این که با ما همراهید سپاس گزاریم.

در ضمن

برای دریافت انواع رژیم‌های کاهش وزن، افزایش وزن، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان و...  به آیدی زیر پیام دهید.

Drzahrab@

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی بامجوز تخصصی ورسمی از دانشگاه شهیدبهشتی

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

من از امروز خیلی جددددی شدم 

و همش میخام گزارش بدم که زیاده روی نکنم در خوردن

صبوته یه لیپان چایی با دارچین و یه قاشق چای خوری 

عسل  یه کوچولو پنیر یه کف نان سنگک

2728

سلام صبح بخیر بچه ها

من صبح ی لیوان شیربا۴تاخرماخوردم

1.۳۰هم پیاده روی داشتم

خدوندا‌:آرامشی عطافرماتابپذیرم آنچه راک نمیتوانم تغییردهم شهامتی تاتغییردهم آنچه راک میتوانم ودانشی که تفاوت این دورابدانم آمییییین
سلام بچه ها، بعضی از رژیم ها واقعا عوارض  داره  ، رژیم کانادایی یا رژیم میوه و... ببینید ب ...

سلام 

ممنون که تذکر دادید ولی اینجا هم داریم کالری شماری میکنیم که سالم ترین روشه ...

بقیه  رژیماهم واسه اینکه بدن و از استپ دربیاریم لازمه گاهی ، وگرنه رژیم پایه ماهم کالری شماریه که دکترم همینو میده البته با کلی هزینه 😉😉😉

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

منم صبح ۱۰۰ گرم شیر خوردم + ۱خرما 

۳۰ گرمم سیرابی خوردم ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2738

سلام عیدتون با تاخیر مبارک من این چند روز کالری شماری کردم اما نشد که بیام بگم این برنامه کرفسم که باز از اپل حذف شده کلافه کرده منو 😒 کالری دیشبم ۸۰۸ تا شد امروزم فعلا صفره 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

عزیزای من ناهار 5 قاشق عدس پلو با هویج + یه تکه کوچولو مرغ 

سلام خوشگلا روزتون بخیر.من دوساعت پیاده روی داشتم البته خریدو کار بیرون ..کالری من تاالان شده۴۳۰🙊یه لیوان ابگوشت دوکف دست سنگک.دوقاشق گوشت کوبیده و یه لیوان دوغ.با مخلفات و سبزی خوردن وترشی ایناشد430حالا امروز من پونصدم بستم😃دیگه چیزی نمونده که نهایتش دوتاخیارو هویج بتونم بخورم تاشب

منم ناهارکشک بادمجون درست کردم البته بادمجون کبابی کردم فقط۲قاشق روغن ریختم براپیازوسیرش

دلتون نخادخییلی خوشمزه شده بود

منم ۶۸گرمشوبا۲۳گرم نون خوردم

البته وقتی میخواستم تومانکن واردکنم فقطکشک بادمجون خالی بود که کالریش بالاتربودولی اشکال نداره دیگه حوصلم نمیشدجداجداحساب کنم

خدوندا‌:آرامشی عطافرماتابپذیرم آنچه راک نمیتوانم تغییردهم شهامتی تاتغییردهم آنچه راک میتوانم ودانشی که تفاوت این دورابدانم آمییییین
سلام عیدتون با تاخیر مبارک من این چند روز کالری شماری کردم اما نشد که بیام بگم این برنامه کرفسم که ب ...

سلام عزیزم عید توام مبارککککک 😘😘😘

ای بابا اپل هم ... 😥😥😥

منم ناهار ۱۸۰ گرم شیر + ۵۰ گرم کیک + ۴۰ گرم شیرمال خوردم ...

میان وعده هم رفتم مولودی ۲۰ گرم کیک خوردم که خامه اش خیلی کم بود ...

شبم خونه مامانم اینا دعوتیم ولی مراعات میکنم دیگه ...

2706