2733
2739
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167217 بازدید | 21932 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان فک کنم فقط من توی گروه در حال افزایش وزنم. وزن امروزم 57:100. این هفته یک کیلو اضافه کردم.   یعنی امروز پایان محدوده لاغری و سر خط شروع وزن طبیعی در برنامه بشقاب🙌🙌🙌🙌

گاهی مرگ فقط جدا شدن روح از بدن نیست... دختر باشی و پدر برود تو برای همیشه مرده ای... 😢😢😢
آریانایی قبل اینکه جوجتو ببری واکسن،صدقه بزار اولش یکم تب میکنه ک با استا میاد پایین...دختر من ب ...

خوب شد گفتی حتما صدقه میندازم عشقم 

وااای این واکسنا اعصاب خورد کنن😭😭😭

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2728
سلام دوستان فک کنم فقط من توی گروه در حال افزایش وزنم. وزن امروزم 57:100. این هفته یک کیلو اضافه کرد ...

سلام عزیزم 

خوشحالم به وزن هدفت رسیدی

آره تو اینجا فقط بنده برگزیده خدایی😂😂😂

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
چه خوب مباركهههههه وزن منم ٥٨:٩٠٠ شده 😌😌 ايشالاا به سلامتيييييي 😘😌

فداااات عشقمممم

وزن توام مبارکههه 

وزن تو که عاااالیه😍😍😍😍

مررررسی عشقم😘😘😘 ن گلم چه اشکالی داره فدات شم💖💖💖 وزنمو دیدم ،خیلی انرژی گرفتم خیلی😄😄😄😄

واقعا هم انرژی داره 😍😍😍😍

استارتر جون من تا عید چن کیلو میتونم کم کنم؟ 75 هستم..20 تا اضافه دارم...

عزیزم بستگی به بدنت داره و اینکه چقدر اراده داشته باشی ، اینکه فعالیتت چقده و واقعا رژیم و رعایت میکنی یا نه ...

تا عید ۵ ماه مونده 

در بهترین حالت میتونی تا عید ۱۵-۱۷ کیلو کم کنی  

در بدترین حالت هم ۸-۱۰ کیلو 

2738
آریانا جان یه ساعتی رو مشخص کن  که من اون ساعت بیام تو هم بیایی😍

عزیزم من بیشتر شبا میام ، اومدم ریپلایت میکنم ببینم هستی

بچه ها من وزن خودمو وارد لیست میکنم ولی لیست و اینجا نمیزارم تا اول آبان که همه وزنشونو اعلام کنن بعد بزارم 

سلام عزیزم  خوشحالم به وزن هدفت رسیدی آره تو اینجا فقط بنده برگزیده خدایی😂😂😂

فدات گلم . با کمک و انگیزه دادن شما دوستان مرحله اول رو گذروندم حالا باید به وزن هدف دوم یعنی وزن طبیعی 64 برسم 7 کیلو مونده. انشاءالله در کنار شما دوستان عزیز توی دوماه به وزن هدف دوم میرسم😍😍😍

گاهی مرگ فقط جدا شدن روح از بدن نیست... دختر باشی و پدر برود تو برای همیشه مرده ای... 😢😢😢
سلام بچه ها من دیشب خودمو خفه کردم حتی کالریمم نشمردم(هم ناهار دعوت بودم هم شام) امروز دوباره همچ ...

سلام منم دیروز خودمو خفههههههه کردم یه چیز میگم یه چیز میشنوی 

عزیزم بستگی به بدنت داره و اینکه چقدر اراده داشته باشی ، اینکه فعالیتت چقده و واقعا رژیم و رعایت میک ...

از الان بگم من جزو اون بدترین حالتام😂😂😂

آخه عجله ندارم اصن😇

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
فدات گلم . با کمک و انگیزه دادن شما دوستان مرحله اول رو گذروندم حالا باید به وزن هدف دوم یعنی وزن طب ...

خداروشکر ک ب هدف اولت رسیدی عزیزم

انشا۶الله بعدیشم با موفقیت طی میشه 👍😘💖💚💙

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2706