2733
2739
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167218 بازدید | 21932 پست

🍃🍃🍃 اولین وزن کشی بهمن ماه 🍃🍃🍃

تاریخ -------->  ۱۳۹۶/۱۱/۱

۱ - آریانا ( باردار ) 

وزن کشی اول : ۶۴/۲۰۰

۲ - asal - naz 

وزن اولیه : ۸۵/۹۰۰ 

وزن کشی اول : ۸۳/۷۰۰

۳ - hani 

وزن اولیه : ۷۵ 

وزن کشی اول : ۷۱/۵۰۰

۴ - ثمین ۱۲

وزن کشی اول : ۶۱

۵ - zahra 

وزن کشی اولیه : ۵۷/۷۰۰

۶ - mahgoliii

وزن کشی اولیه : ۵۵

۷ - Roya (با وجود خوردن شبی ۲عدد پروژسترون)

وزن اولیه : ۸۴/۶۰۰

وزن کشی اول : ۸۱/۶۰۰

۸ - شیرین 

وزن کشی اول : ۵۵/۶۰۰

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🍃🍃🍃 اولین وزن کشی بهمن ماه 🍃🍃🍃 تاریخ -------->  ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱ - آریانا ( باردار ...

سلام بچه ها مرسی اریاجون اسم خودمو دیدم چه ذوق کردم خخخخ من امروز روزه بودم بچه ها

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
سلام خوشگلااا😍😍 کالریم تاالان868 بچه ها کیوی کالری منفی نیست؟؟😓 الان چارتا کوچیک خوردم هنوزحسا ...

سارا کالریش 33هست یکعددش توی مانکن زده

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
2731

بچه ها من احساس میکنم خیلی جمعترشدم دیشب لباسی ک واسم تنگ بودپوشیدم شوهرم گفت واااای چقدازادوگشاده شده واست امروز روزه بودم نیم ساعت پیاده روی تندداشتم توخونه 

2740
سلام بچه ها مرسی اریاجون اسم خودمو دیدم چه ذوق کردم خخخخ من امروز روزه بودم بچه ها

سلام عزیزم قربونت برممممم

خداروشکر که ذوق کردی ..

روزت قبول باشه😘😘😘

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
وای من فردا خودمو وزن میکنم میگم حس کردم ازکلاس عقب موندم 😆😆

وااااای تنبل😂😂😂

فردا وزنتو بگو وارد کنم 

بچه ها من احساس میکنم خیلی جمعترشدم دیشب لباسی ک واسم تنگ بودپوشیدم شوهرم گفت واااای چقدازادوگشاده ش ...

خب خداروشکر که سایز کم کردی 

من اولین باری ک تو این تاپیک اومدم تا الان 10 کیلو کم کردم

یعنی از 65 شدم 55

خیلی خوشحالم

امیدوارم کمتر تر بشم تا محو بشم 😂😂😂

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
2706