2737
2734
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167218 بازدید | 21932 پست

سلام . آریانا همون وزن دیروز و‌بزن برام. ۸۳.۷۰۰

دیروز حال روحیم خیلی بهم ریخته بود. اصلا نشمردم . 

مجبور شدم واسه کارمون شرکت بمونم. ازین وضع خیلی خسته شدم. سه ماهه که انگار خانواده نیستیم. یه سره خونه ی مامانمم. 

حس سرباری.حس بی پولی.حس آوارگی. حسابی داغونم. دیشب دلم واسه دخترم پر میکشید. 

قراره دوباره این راه و برم🍀 اما ایندفعه با مدیریت صحیح💪

آريانا من وزن ناشتام ٥٧/٧٠٠

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام . آریانا همون وزن دیروز و‌بزن برام. ۸۳.۷۰۰ دیروز حال روحیم خیلی بهم ریخته بود. اصلا نشمردم .&n ...

الهي بگردم عسل ناز جونم😔

عزيزم توكلت به خدا 

هممون مشكلاتي داريم تو روند همين تاپيك همه يه سري از مشكلاتشون گفتن ولي خداروشكر كه گذراس 

مطمئن باش روزاي خوب ميرسه چون شما و خانوادت لايق بهترينا هستين❤️❤️

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2731

سلامی به قشنگی فردوس

سلامی به بی‌انتهایی هستی

سلامی بزیبایی بهار

به گرمی تابستان

وسفیدی و پاکی برف

سلامی به محکمی پیوندقلبها

سلامی که یادآورخوبی است

سلام

صبح دوشنبه تون بخیر و زیبا 🌸

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
سلام . آریانا همون وزن دیروز و‌بزن برام. ۸۳.۷۰۰ دیروز حال روحیم خیلی بهم ریخته بود. اصلا نشمردم .&n ...

باشه عشقم 

عسل ان شاءالله مشکلاتت حل میشه عزیزم غصه نخور همه این روزا میگذره 

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
سلام خوشگلاي با اراده❤️❤️ صبحتون بخير عزيزاي دلمممم  از دعاهاي شما دوستاي نازنينم الحمدلله ام ...

خداروشکر که حالت خوبه عزیزم 

بازم استراحت کن 

2740

سلااام.اریاناجان چرا وزنم کم نشده!!منک تومدت خوب یادگرفتم پایین ببندم الان بدنم ضعف نداره وقتی پایین میبندم تعجبم چرا وزن کم نکردم.ولی اصلا تواین مدت ورزش نداشتم.هیچی کالری نسوزوندم اخه کارامون زیاده.ان شاالله تااخرهفته میرم باشگاه تا پونزدهم همین ماه دوستدارم بهت بگم69شدم

سلااام.اریاناجان چرا وزنم کم نشده!!منک تومدت خوب یادگرفتم پایین ببندم الان بدنم ضعف نداره وقتی پایین ...

عزیزم ورزش تو لاغری خیلی تاثیر داره حتما برو 

شاید کالری هات و مث هم بستی و زیگزاگی نبوده

عاااااالیه اریانا عااااالی اضاف کردی خوشبحالت ماهی یک کیلو حرف نداره افرین 

ولی بنظر خودم چرا زیاده پس؟؟😓

واقعا خوبه؟

عزیزم ورزش تو لاغری خیلی تاثیر داره حتما برو  شاید کالری هات و مث هم بستی و زیگزاگی نبوده

نمیدونم ولی ازاین امروز دیگ بابرنامه پیش میرم ان شاالله تا پانزدهم ماه ببینم چکارمیکنم

دارم ناهار میخورم. نون و پنیر😍😍

کالری ناهارم ۱۹۸ تا.

تا الان ۳۱۹ تا. 

بعد ناهارم باید آماده شم برم پارک برای یک ساعت و نیم پیاده روی

قراره دوباره این راه و برم🍀 اما ایندفعه با مدیریت صحیح💪
ب نظر من شما عالیه داری کنترل میکنی ..عروس خالم موقع حاملگی نزدیک 27کیلو اضاف کرد 

وااااای یا خدا ۲۷ کیلو خیـــــــــــــلیه هاااااا

من همه تلاشم ۱۲ کیلوإ خداکنه بتونم 

2706