2737
2739
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167229 بازدید | 21932 پست
چه لذتی عسل😒😒😒 من خیلی جوگیر شدم الان به پهلو میخوابم😂😂 ای حووونم سوفیا چرا اینطور شده از ...

نه از چیزی نترسیده. فک کنم تقلیده. آخه دو بار وقتی سعی می کرد عمدی اینطوری صحبت کپه مچشو گرفتم. ینی تو حال بازی بود. اما بازم استرس داره. 

قراره دوباره این راه و برم🍀 اما ایندفعه با مدیریت صحیح💪
نه از چیزی نترسیده. فک کنم تقلیده. آخه دو بار وقتی سعی می کرد عمدی اینطوری صحبت کپه مچشو گرفتم. ینی ...

ای جونم ان شاءالله زودتر خوب شه 

چه بازی هایی میکنه😆😆

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدا کنه عزیزدلم  نمیدونم چرا خیلی نگرانم  منم همه امیدم به خداست ، خودش داده خودشم مطمئن ...

آريانايي خيلي حساس شدي مامان خوشگللللل

از ماه پنجو شيش سعي كن به پهلوي چپ بخابي 

اونم تازه اينجور نيست كه همش اون مدلي بخابي سعي كني بيشتر پهلوي چپ باشي 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2728

من امشب با ١٢٠٠ بستم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

عسل ناز جوني به نظرم اين مدل دامن خوشگله

ماشاءالله خودت خوش سليقه اي مطمئنا يه مدل قشنگ درمياري

بچه ها کسی پایه ی رژیم سئدی نیشت؟

من هستم ولی شنبه یک شنبه میخوام رژیم نسکافه بگیرم

سوئدی هم بگیرم تقلب دارم چون فشارم پایینه یکم

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
چیزای کم کالری طبع گرم چیان؟؟ پیشنهادمیدی گلم😍

ساراجون عجیبه ک طبعت گرمه و کاهش نداری،من اکثرا چایی دارچین،هل،عسل اینا مصرف میکنم ،گوشت هم اکثرا گوسفندی مصرف میکنم

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2738
ساراجون عجیبه ک طبعت گرمه و کاهش نداری،من اکثرا چایی دارچین،هل،عسل اینا مصرف میکنم ،گوشت هم اکثرا گو ...

از کجا طبع رو میفهمین ک گرمه یا سرد 😕

فانوس از اسمشم تهوع  میگیرم    

😀

ای داد ازین حالت تهوع ک تا ۴ماهگی دقم داد😉

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
از کجا طبع رو میفهمین ک گرمه یا سرد 😕

من از بچگی مامانم بم گفته بود میدونستم،از نت میتونی طبعتو پیدا کنی عزیزم

من از بچگی مامانم بم گفته بود میدونستم،از نت میتونی طبعتو پیدا کنی عزیزم

آهاننن مرسی الان میرم پیدا کنم 😁

2706