2737
2739
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167217 بازدید | 21932 پست
ان شاالله منم دوست دارم تا عید حداقل۶۵بشم و اگه بتونم تا تیرماه ۵۵بشم و ان شاالله باردار بشم

ان شاءالله که کنار هم به هدفمون میرسیم 😍😍😍

وااای منم دقیقا هدفم اینه تا خرداد بیام رو ۵۸ اینا که ان شاءالله واسه بچه دوم میخوام اقدام کنم😍😁

کمترم بشه که بهتررر

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

خب من امروز شوکم ...

صبح یه لیوان چای و دوتا خرما خوردم ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها چرا نیستین پس؟؟؟

من ناهارمم خوردم یه سیب زمینی آبپز و یه پیش دستی سالاد

2728

من ناهار صدگرم سوسیس خونگی با قارچ و فلفل دلمه بدون روغن تفت دادم بدون نون با کاهو و سس مایونز خونگی(با روغن زیتون)خوردم،البته نصفش موند که شب میخورم

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
من ناهار صدگرم سوسیس خونگی با قارچ و فلفل دلمه بدون روغن تفت دادم بدون نون با کاهو و سس مایونز خونگی ...

نوش جونت 

منم شب مرغ ابپز یا تخم مرغ آبپز میخورم ...

2738
نوش جونت  منم شب مرغ ابپز یا تخم مرغ آبپز میخورم ...

مزاجت رو میدونی؟برات بد نباشه همش غذای خشک میخوری؟

من صفراوی هستم باید چیزای مرطوب و آبدار بخورم

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
ملکه جون عزیزممممم میشه بیای؟؟؟

سلام عزیزدلم خوبی؟؟؟؟؟ اتفاقا اومدم اینجا چند باری سر زدم دیدم خیلی وقته خبری ازتون نیست گفتم حتما نمیاین دیگه 

چقد خوشحال شدم دیدم پیامتو عزیزم 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
سلام گل گلیاااااا🌹🌼🌹🌻🌸🌹🌺 زهرا گلی و آریانا جونی و سایر بستگان   ✋💏💏👪💑 بروبچ همه م ...

فانوس جونی سلااااام خوبی؟ 

چه خبرا ؟ 

هنوز میای سایت؟

سلام عزیزدلم خوبی؟؟؟؟؟ اتفاقا اومدم اینجا چند باری سر زدم دیدم خیلی وقته خبری ازتون نیست گفتم حتما ن ...

واااای خداروشکررر اومدی ، خوبم عزیزم شکررر

منم خیلی اومدم دیدم کسی نمیاد واقعا دیگه نیومدم تا یکماه پیش که شروع کردم ۳تا تاپیک و خوندم انگیزه بگیرم دوباره لاغر کنم😁

حامله ای عشقم؟

مزاجت رو میدونی؟برات بد نباشه همش غذای خشک میخوری؟ من صفراوی هستم باید چیزای مرطوب و آبدار بخورم

نه عزیزم من چندین ساله خوراکم همینجوره بعدم سالاد خوردم ظهر با غذام همه چی میخورم من ...

واااای خداروشکررر اومدی ، خوبم عزیزم شکررر منم خیلی اومدم دیدم کسی نمیاد واقعا دیگه نیومدم تا یکماه ...

اره عزیزم ازون موقع ها یادته گفته بودم دیگه خوردم به مشکلات خودم خیلی درگیر بودم برا نازایی تا دیگه رفتم آی وی اف دو دفعه انتقال دادم دفعه اول منفی شدم اینسری ۸ مهر انتقال دادم خداروشکر مثبت شد و گرفت اولش دوقلو بود هردو جنینم گرفته بود اما ۱۵ آذر رفتم غربالگری متاسفانه یکیشون رشدش توو ۱۰ هفته متوقف شده بود اون یکی مونده خداروشکر منتظرم جواب غربالگریم بیاد یکشنبه برم پیش دکتر برام دعا کن خیلی سختی کشیدم پدرم دراومد توو این چند سال واقعا !

تو خوبی چه خبرا ؟؟؟ گل پسرت خوبه ؟؟؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2706