1345
1363
سلام عزیزم از اپلیکاتورش چه جوری استفاده میکنن

خیلی راحت .مچرخونیش روی در کرم و ثابت میکنی روش. بعد آروم وارد بدنت میکنی و پماد رو تخلیه میکنی .

بهتره خیلی عذر میخوام به حالت دستشویی رفتن بشینی هنگام استفاده

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350
1376
اسمش انتی همورویید هست

همون .منم همش آنتی همورویید یا آنتی فیشر میخرم. این اپلیکاتور رو باید روی در کرم ثابت کنی.

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
وا چطوری خیلی سخته

اصلا سخت نیست .ضمن اینکه من خیلی وقتها اصلا از اون اپلیکاتور استفاده نمیکنم ‌دستکش یه بار مصرف بپوش خودت آروم آروم اطراف برجستگی رو به سمت داخل بدنت پماد بزن .و پماد رو هم خودت میتونی بدون اپلیکاتور وارد بدن کنی

اصلا سخت نیست .ضمن اینکه من خیلی وقتها اصلا از اون اپلیکاتور استفاده نمیکنم ‌دستکش یه بار مصرف بپوش ...

میبخشید پماد رو چقدر باید فشار بدم اندازه یه نخود مثلا چقدر ممنون میشم 

ببخشید که اذیتت کردم 

ببین این پماد رو که میگی اپلیکاتورش رو باید فیکس در پماد کنم و بعد ببخشید وارد مقعد کنم و پماد و فشار بدم خوب اونوقت از داخل اپلیکاتور می یاد بیرون پماد ببخشید یعنی از توی اون در می یاد میریزه تو مقعد و بعد به چه اندازه از پماد در هر بار استفاده کنم  

1226

من پماد رکتول برام نوشته  یه چیزی مثل سرنگ و داره و گاز استیریل داره.

اگه دارویی نوشته باید داخل مقعد بزنید این دارو رو بخرید و از سرنگاش استفاده کنید.

باید پیستول سرنگش رو در بیارید و در پماد و باز کنید و بزارید  و داخل سرنگ و پر کنید و پیستول رو اروم بزارید توش. بعد دراز بکشید یکی از پاها رو جمع کنید داخل شکم( سر سرنگ رو چرب کنید حتما) و بعد داخل مقعد آروم فرو کنید تا قسمت پروانه ایش و آروم فشار بدید خالی بشه و بعد در بیارید و یکم پماد روی گاز استریل داخل جعبه بزارید.

گاز و از طرف پماد بزاری روی مقعد و نیم ساعت تا یک ساعت دراز بکشید من خودم قبل خواب میزنم و صبح ها شیاف هموروئید

من پماد رکتول برام نوشته  یه چیزی مثل سرنگ و داره و گاز استیریل داره.  اگه دارویی نوشته ب ...

منم مشکل دارم با وارد کردن اپلیکاتور و بخاطر زخمه هم هست خیلی درد میگیره نمیتونم وارد کنم