2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم از اپلیکاتورش چه جوری استفاده میکنن

خیلی راحت .مچرخونیش روی در کرم و ثابت میکنی روش. بعد آروم وارد بدنت میکنی و پماد رو تخلیه میکنی .

بهتره خیلی عذر میخوام به حالت دستشویی رفتن بشینی هنگام استفاده

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2728
اسمش انتی همورویید هست

همون .منم همش آنتی همورویید یا آنتی فیشر میخرم. این اپلیکاتور رو باید روی در کرم ثابت کنی.

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
وا چطوری خیلی سخته

اصلا سخت نیست .ضمن اینکه من خیلی وقتها اصلا از اون اپلیکاتور استفاده نمیکنم ‌دستکش یه بار مصرف بپوش خودت آروم آروم اطراف برجستگی رو به سمت داخل بدنت پماد بزن .و پماد رو هم خودت میتونی بدون اپلیکاتور وارد بدن کنی

اصلا سخت نیست .ضمن اینکه من خیلی وقتها اصلا از اون اپلیکاتور استفاده نمیکنم ‌دستکش یه بار مصرف بپوش ...

میبخشید پماد رو چقدر باید فشار بدم اندازه یه نخود مثلا چقدر ممنون میشم 

ببخشید که اذیتت کردم 

ببین این پماد رو که میگی اپلیکاتورش رو باید فیکس در پماد کنم و بعد ببخشید وارد مقعد کنم و پماد و فشار بدم خوب اونوقت از داخل اپلیکاتور می یاد بیرون پماد ببخشید یعنی از توی اون در می یاد میریزه تو مقعد و بعد به چه اندازه از پماد در هر بار استفاده کنم  

2706