2733
2739
عنوان

شاید عجیب باشه ولی بدترین دعواهای ما سر اینچیزا بوده👇

| مشاهده متن کامل بحث + 14254 بازدید | 328 پست
میگه واسه غذا وقت نمیذاری آخه کار خونه مگه فقط غذاست ، نظافتو ظرف شستن لباس شستن همه اینا هست من کل ...

خودش تو خونه چکار میکنه ؟ سوال اصلی اینه چرا شما اصل رو گم کردی دنبال فرعی؟شما پابه پای ایشون بیرون کار میکنی ایشونم وظیفشه توخونه کمک کنه 

پادشاهی چیزیه اینقدر ادعا داره؟

اگه مرد سنتیه و توقعات ادمای مردسالار و سنتی رو داره پس بره قسط هاشم خودش بده اگه مرد نرمال و معمولیه و کار دوشادوش میخواد پس خودشم کمک کنه !!!!

اخه قایق دونفره  رو که نمیشه تکی پارو زد مشکلت چیه اینقد رو میدی؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
خاله زنک هم هستن  مرد چی میخواد تو آشپز خونه بگین خودت درست کن غذا  باب میلت باشه

غذا نهایت یه املت بلد باشه، غذا بلد نیست که، درد من فقط غذا نیست، تو نظافت،ظرف شستن لباس اتو کردن هیچیییی کمک نمیکنه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما وظیفته غذای خوب برا همسر اماده کنی... ک باب میلش باشه. مشخصهه بد غذاس. غذای مونده هم نخورین بر ...

کار خونه وظیفه ی زن نیستش و میتونه بابتش از همسرش پول بگیره یا اینکه برای رضای خداوند بدون مزد انجام بده !

2731
استاتر کاری به شاغل بودنت ندارم ولی احساس میکنم چون وقت کافی برای پخت غذا نداری غذاهات خوشمزه نمیشه

عزیزم میگم غذارو لب نزده میگه اینو دوس ندارم

واقعادبه کار کردن احتیاج داری؟قطعا همینطوره که وقتی مشغولی و خسته میشی نمیتونی خوب کار کنی تو خونه و شوهرتم دوسن نداره نرو ارزش زندگیت از همه چی بالاتره الکی با دعوا و اینا خرابش نکن احتیاج به پول نداری سرکار نرو

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
2740
نظر خودمم همینه به هرحال یه مدت درست نمیکنم

تقریبا مطمئنم مشکلت حل نمیشه. مگر اینکه پول برای غذای بیرون نداشته باشه یا با یه بیماری روبرو بشه و به غذای سالم خونه بخواد رو بیاره

البته امیدوارم حدسم اشتباه باشه

غذا نهایت یه املت بلد باشه، غذا بلد نیست که، درد من فقط غذا نیست، تو نظافت،ظرف شستن لباس اتو کردن هی ...

چند سالشه ؟متاسفانه شوهر شما هنوز نمیدونه زندگی مشترک چیه کالای مناسب برای ازدواج نیس ....چه جوری با هم اشنا شدین معیارت چی بود برای ازدواج

شوهر منم بد غذاس سر همین ایراد الکی میگیره در حالیکه بارها دیگران گفتن دستپختت خوبه  قبل غذام ه ...

منم اعصابم خورد میشه انقد بعد غذا گریه کردم و دعوا کردیم

غذا نهایت یه املت بلد باشه، غذا بلد نیست که، درد من فقط غذا نیست، تو نظافت،ظرف شستن لباس اتو کردن هی ...

اگه بچه دارشید که با این وضعیت بغرنج تر میشه وقتی شما کار میکنی ایشونم وظیفشه تو خونه کمک کنه

چقدر کوتاه اومدین 

همسر من کلا همه غذاهارو میخورن جز سوسیس اوایل آشناییمون گفتن سیر تو غذا دوست ندارم مادرم نمیریزن

منم گفتم لوس شدی نباید تو غذای من نظری بدی 

الان هر چی درست کنم میخورن دستپخت من خوبه نامحسوس سیر میریزم بو نمیکنه

من کلا از کسی تو کارام نظر بده خوشم نمیاد و عمل نمیکنم به حرف کسی

شما هم از من میشنوی نرو سرکار 

نمیشه هم کار کنی هم منت و حرف بشنوی

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
اصلا عجیب نیست  تایم کاریت خیلی خیلی زیاده  اول هم به خودت و سلامتیت آسیب میرسه

عزیزم تیکر بارداری هست؟ ۵ روز ازم جلو تری، میشه بپرسم ورم دارین یا نه؟ من پاهام ورم کرده ، صبح ها هم دستام بیشتر میشه، ولی بعدا کمتر

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد
پنجشنبه جمعه ها چند جور بپز فریز کن  برای کارای خونه هم هفته ای یک بار کارگر بگیر  محلش ...

غذا فریزری هم ایراد میگیره

من تاحالا کارای خونمو ندادم کارگر با وجودیکه شوهرم هیچ کمکی نمیکنه بازم قدر نمیدونه

2706