2733
2734
عنوان

با این همسر زندگی میکردین یا جدا میشدید

| مشاهده متن کامل بحث + 6057 بازدید | 187 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هنوز از بی محبتی و سردیش رنج میبرم اللته خودمم بعد زایمان دوم سردتر شدم ولی بازم اوضاع حالب نیس ات ...

نه طلاق نگیر...

با کمک یک مشاور حاذق، ناراحتی‌های کهنه رو حل و فصل کنید.

بهش قدرت بده

خودت کمتر قدرت نماییِ مالی یا کاری بکن جلوش

سرخورده شده چون داره با یک زن توانمند که از خودش بالاتره زندگی میکنه.

مردانگی‌اش رو بهش برگردون. هر چند تو تقصیری نداشتی... این ازدواج احتمالا از اول توازن نداشته ولی حالا که شده چون خوبیاش زیادتره، بمون تو زندگیت

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
گذشت؟ بد اخلاقی کنه گذشت کنیم؟؟ خیانت کنه گذشت کنیم؟؟دست بزن داشته باشه گذشت کنیم؟؟' بی عرضه باشه گذ ...

اینهمه رو نگفتم

اینایی که گفتی زیاد بودن

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
منم تاپیک طلاق زیاد می بینم فکر کنم علت همش بی توجهی و بی محبتیه جنس زن خیلی نیاز داره ب توجه

اگر فقط محبت باشه

یه مرد کار میکنه اونجا انرژی رو ازش میگیرن

خسته میشه

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
نه طلاق نگیر... با کمک یک مشاور حاذق، ناراحتی‌های کهنه رو حل و فصل کنید. بهش قدرت بده خودت کمتر ق ...

ازنوانمندیم لذت میبرد ولی الان سرخورده شده

کار جدیدشم از برادرم داره تو کارش کلی پیشرفت کرد درسشم داره تموم میکنه

حتی یبار ب روش نیاوردم

از اعتمادبنفسم لجش میگیره و همش میخواد ایراد بگیره ازم

2706