2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توت فرنگی جون نمی خوام نا امیدت کنم ولی شادانلو به من داکسی ساکلین 500 داد با کلوتریمازول ،چند هفته بعد رفتم پیشه دکتره خودم که اصلاً آب از آب تکون نخورده بود ، همچنان عفونته من برقرار بود ، البته و به احتمال زیاد نوع عفونته من با تو فرق می کنه ، عفونته من شدیده ولی خوب از اونجایی که دل درد داری بعید میدونم عفونته تو هم جزئی باشهو با این داروها خوب بشه (البته امیدوارم که اینجوری نباشه ) ، منم از امروز شروع به استفاده از اون داروهایی کردم که عکسشونو گذاشتم ، تازه با اینکه 2 تا از داروهام خارجین ، ولی بعید میدونم که با اینام خوب بشم ، خدا به دادمون برسه ، من که دیگه خسته شدم ، ایشالله یه روز بشه جفتمونم خوب بشیم .
2728
راستی توت فرنگی جون ، من یه کتاب قدیمی دارو گیاهی دارم که برای عفونت زنان نوشته آب انگور زیاد بخورید تا عفونت دفع بشه ، من چند روز خوردم ولی انگار هیچ اثری نداشت . اگه با این داروهام خوب نشدم ، می خوام این دفعه به دکترم بگم که همه ی کرمای واژینال رو خارجیشو بهم بده ، نمیدونم این داروای ایرانی چرا عینه آب میمونه ، هیچ اثری نداره .
کپلی جان، راستش منم پیش خانم دکتر بودم، گفتم برام تست ترشحاتم بنویسه، دقیقا معلوم شد، عفونتم چی بوده، حتی برای من یکهفته دارو دادن، من برای دو هفته مصرف کردم، خوب شدم، انشاا.. شما هم خوب بشی، فکر کنم داروی مصرفی بهتره که همون برای دو هفته پشت سر هم مصرف بشه که کامل خوب بشی، در ضمن من تموم زیرپوشهامم انداختم دور نو خریدم. چون میگن هر چه قدر هم ضدعفونی کنی نمیشه.
2738
کپلی جون خوبی؟ چه قدر قیافه ژلت خارجه هه هه ( شوخی )
فکر کنم البته این ژل از اون دارو های بدون نسخه باشه میدونی چند خریدیش؟ البته من اصلا سوزش و یا بوی بد ندارم....
کپلی جون من امیدوارم که تو هم زود زود خوب شی این قدر که مهربونی
راستی اسمت چیه؟ من مونام 24 سالمه
اینم بگم از دیروز که داکسی خوردم دردام بهتر شده شاید عفونتم زیاد بوده
به نظر منم این دارو های ایرانی اصلا اثر نداره پول دور ریختنه واقعا
من فکر کنم اندازه یه کارخونه تا الان کلوتریمازول استفاده کردم هه هه اما کو نتیجه؟؟؟
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!
توت فرنگی جون ، عکسارو دیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ای وای چرا سایتش فیلتر شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توت فرنگی جون نمیدونم این ژلچندتومن شد ، نمیدونم بدونه نسخه هم میدن یا نه ، ولی برای من دکترم تو نسخه نوشته بود .
2706