2733
2734
عنوان

بارداری مجدد بعد از سقط :(

| مشاهده متن کامل بحث + 105045 بازدید | 270 پست
سلام عزیزدلم😘بله دوتا سقط داشتم و اینکه یکی از دوقلوهام فوت شد😔ولی خب خدا اون یکیشو بهم بخشیده😍😘

عزیزم متاسفم برای از دست دادن یک قول، و خدا رو شکر که الان بارداری.در این ماه عزیز، ان شااله به سلامتی بچه ات رو به دنیا بیاری و بغلش بگیری 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهی بگردم باز خوبه شما بچه دار شدی من که با این اتفاق همش بهم میگن اینقد که دیر بچه دار شدی این اتف ...

دقیقا الان من حسه حالو شما رو دارم تازه سقط کردم همش بهم میگن دیر حامله شدی اینطوری شد در صورتی که من ۲۴ سالمه شوهرم ۳۳ سالش 

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

آموزشهای رایگان رو هم میتونید اینجا ببینید.

در ضمن تمام وسایل مروارید بافی و وسایل جواهردوزی رو هم براتون به صورت پکیج آماده کردند که دغدغه تکمیل بودن وسایل مرواریدبافی و جواهردوزی رو نداشته باشید.

دقیقا الان من حسه حالو شما رو دارم تازه سقط کردم همش بهم میگن دیر حامله شدی اینطوری شد در صورتی که م ...

ب منم همش میگن زود حامله شدی اینجوری شد و.....

نمیدونم چرا ادم ها بلد نیستن درک کنن!!!

هو شاهد
2738

منم دوبار تجربه دارم 😞 یکی 21 هفته به خاطر نارسایی دهانه رحم زایمان زودرسی شدم. یکی هم هفته پیش تو 18 هفته سونو آنومالی و اکو قلب گفتن که قلب پسرکوچیکم ناهنجاری داره 😞 حالم خوب نیست اصلا، از آبان بازم میرم اقدام اما قبلش دکتر گفته باید آز بدیم 

سلام دوستان 

منم بارداری اولم بود و برای غربالگری که رفته بودم گفتن امفالوسل داره و تو هفته ۱۵ مجبور ب سقط شدم 

الانم دوهفته میگذره و خیلی بهم ریختم 

مخصوصا که جنین و خودم و شوهرم دفن کردیم 

امیدوارم خدا به همه منتظرا یه نینی سالم بده

من نظر ب معجزه ی خدا دارم...😍😍خداجونم شکرت ❤  تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😍😍 خدایا ممنونم بایت هدیه قشنگت♥️♥️🧡🧡
2706