2726
عنوان

بارداری مجدد بعد از سقط :(

104926 بازدید | 270 پست

سلام به همه 

خانمایی که در ۳ ماه اول ‌بارداری سقط داشتن بعد از چه مدتی دوباره باردار شدن؟

برای بارداری‌مجدد از زمانی باز اقدام‌کردین‌خیلی طول کشید باردار بشین؟

قبل از بارداری مجدد پیش دکتر رفتین؟

قبلا سابقه سقط داشتین؟

من یماه نشده باردار شدم دوباره

البته پیشگیری هم داشتیم و ب این زودی نی نی نمیخواستم

بعد سقط فقط برا بررسی بقایا رفتم پیش پزشک دیگ نرفتم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
من یماه نشده باردار شدم دوباره البته پیشگیری هم داشتیم و ب این زودی نی نی نمیخواستم بعد سقط فقط بر ...

بعد از سقط پس‌فقط یک ماه بود که جلوگیری کردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از سقط پس‌فقط یک ماه بود که جلوگیری کردین؟

من کلا چ قبل و چ بعد سقط پیشگیری داشتم اما تقریبا ۲۰روز بعد سقطم فهمیدم دوباره باردارم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2728

من کورتاژ کردم بعد از اون سریع اقدام کردم و ماه سوم باردار شدم ....قبلش  منو همسرم هرشب ویتامین  ای جویدنی  می خوردیم  فقط همین

.: نیکی چو از حد بگذرد، نادان خیال بد کند :.
من کلا چ قبل و چ بعد سقط پیشگیری داشتم اما تقریبا ۲۰روز بعد سقطم فهمیدم دوباره باردارم

فاطمه جون من تو هفته ۵ سقط داشتم‌خودش دفع شد بعد دکتر گفته ۳ ماه دیگه باز باید اقدام کنم ولی۳ ماه دیگه خیلی زیاده تا اون موقع‌من همش باید به این فکر کنم که نکنه یکبار دیگه سقط بشه

فاطمه جون من تو هفته ۵ سقط داشتم‌خودش دفع شد بعد دکتر گفته ۳ ماه دیگه باز باید اقدام کنم ولی۳ ماه دی ...

عزیزم برامن حدودای هفته۱۱بود ک سقط شد.ینی ی هفته قبلش فهمیدم پوچه.رفتم دکتر برام کورتاژ نوشت.منم دعواش کردم گفتم وقتی باقرص و شیاف میشه چرا کورتاژ.اومدم خونه فقط قدم زدم ۴روزبعد خودش سقط شد.البته زیاد درد کشیدم.بعد مفنامیک اسید خوردم ک خونریزیم کم شه.تا۵اای۶روز خونریزیم ک قط شد رفتم ی دکتر دیگ بررسی کرد دید دوتا بقایا مونده بهم چندتا دارو داد همونروز خوردم همونروزم دفع شد.چون من کلا ورزش و رقص زیاد داشتم.بعد رفتم سونو گفت دفع شد کاردیگه ای نکردم.فقط شروع کردم دوباره ورزشامو و ب تغذیه م رسیدم.سالم خوری.بعد چندروز دیدم بازهمون علایم اومدن سراغم.مثل حساسیت سینه ب لمس و اینا.بی بی چک زدم مثبت شد خداروشکر.

منم اگ دس خودم بود بیشتر صبر میکردم حدقل دوماه.تا بدنم دوباره کاملا اماده شه.اگ بدن اماده نباشه خدای نکرده ممکنه همون اتفاق یا بدترش دوباره پیش بیاد.من چون ازاول ب ورزش و سالم خوری زیاد اهمیت میدادم فک کنم برااون باشه.خداروشکرم نی نیم سالمه و نصف راهو رفتم دیگه

عزیزم برامن حدودای هفته۱۱بود ک سقط شد.ینی ی هفته قبلش فهمیدم پوچه.رفتم دکتر برام کورتاژ نوشت.منم دعو ...

ببخشید فاطمه جون یعنی به یک ماه هم‌نکشید که باز حامله شدی ؟

من‌رفتم سونو دادم‌گفت همه‌ چی دفع شده میدونی من یک‌اشتباهی که کردم‌هم جواب ازمایش گرفتم‌همه‌فهمیدن حاملم حالا خیلی ناراحتم‌که اینجوری شد

منم اگ دس خودم بود بیشتر صبر میکردم حدقل دوماه.تا بدنم دوباره کاملا اماده شه.اگ بدن اماده نباشه خدای ...

ایشالا که صحیح سالم‌بدنیا بیاد

منم شرو کردم ب ورزش کردن تا این اتفاق رو هم فراموش کنم

ببخشید فاطمه جون یعنی به یک ماه هم‌نکشید که باز حامله شدی ؟ من‌رفتم سونو دادم‌گفت همه‌ چی دفع شده م ...

اره عزیزم یماه هم نشد ک باردار شدم.

منم دقیقا همین اشتباهو کردم بس ک ذوق زده شدم ب همه گفتم.مادرشوهرمم از خداش بود انگار سقط شه ب همه گفت فاطمه بچه دار نمیشه.شبش اومدم از دست اون زن تو حموم اینقد تنها گریه کردم ک مطمینم خدا جواب اون اشکارو داد

اره عزیزم یماه هم نشد ک باردار شدم. منم دقیقا همین اشتباهو کردم بس ک ذوق زده شدم ب همه گفتم.مادرشوه ...

الهی بگردم باز خوبه شما بچه دار شدی من که با این اتفاق همش بهم میگن اینقد که دیر بچه دار شدی این اتفاق افتاد من نمیدونم باید چند سالگی بچه دار میشدم که میگن دیره من الان ۲۴ سالمه

الهی بگردم باز خوبه شما بچه دار شدی من که با این اتفاق همش بهم میگن اینقد که دیر بچه دار شدی این اتف ...

اصن بحرف بقیه گوش نده.منم۲۵سالمه

اصن بحرف بقیه گوش نده.منم۲۵سالمه

من اینگار ۴شنبه سقط کردم‌هنوز خونریزی دارم نمیدونم‌الان پریود شدم یا خونریزی همونه میزارم‌دو باردیگه که پری شدم‌بعدش اقدام‌میکنیم‌تا ببینم این دفعه چند ماه طول میکشه تا ما‌بچه دار بشیم

2706