2733
2739
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
بچه ها من الان دکتر بودم. همه چیز عالی بود . غزلم ماشالله حسابی تپلی شده. الان که 35 هفته و 3 روزم و ...

ای جان خداروشکر ایشا... به حق این شبای قدر زایمان خوبی داشته باشی غزلتو بغل بگیری😍😍😍😍

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
آز خون هم نوشت واسم که هم آهن و هموگلوبین رو چک کنه. هم چون یه کم ورم داره دست و پام دفع پروتئین رو ...

ایشا... اونم خوبه مطمعن باش دیگه خودتو باید اماده کنی🎶🎶🎶🎶برای دیدن نی نی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مداجون خوبی عزیزم؟ من 8 تا آمپول داشتم روزی یکی از سه پریودی. قرص کلومفین هم5تا دونه از پنج پری ...

سلام عزیزم لاله جون مرسی فقط دوز امپولت چند بود واسعه من ۴۵۰ داده برای تو چند بود دفترچتو داری نگاه کنی ممنونت میشم😙😙😙

2728
ن عزیزم دکتر گفت یکشنبه برم یعنی فردا خیییلی استرس دارم اولش خیلی امید داشتم حتما رشد میکنه اما الان ...

خوب ۱۸ خیلی خوبه تا ازاد بشه روزی دومیل رشد میکنه دکتره من اینو بهم گفت من ۱۵ با ۱۱ با ۹ داشتم گفت ۱۵ میشه ۱۹ . ۱۱ میشه ۱۵. اون ۹ هم که هیچی😊

نمیدونم چون ی بار سرخود که کلومفین میخوردم ۲ شب اخرشو بجای شبی ۲ دوتا شبی ۳ تا خوردم ولی فولیام ب ۲۰ ...

میدونی چرا کلومفین روزای اول خوبه بخوری رشدشو زیاد میکنه

سلام.بچه ها من آزمایش غربالگری دوم دادم ولی دکتر آزمایشگاه گفت خانم شما 100 بار دیگه آزمایش بدی همین ...

ایشا.. که همه چیز برات خوب باشه من تجربشو نداشتم ولی از خدا میخوام بهترینو برات رقم بزنه 

2740
دیروز بردیم نمونرو دادیم واسه آز تو دو نوبت جوابش میاد یکی 18 ام و اون یکی 22 ام  1800 شد &n ...

خیلی برات دراومده سخته واقعا هزینه ها درکت میکنم ولی اناد چه میشه کرد باید این راهارو رفت که ارامش بگیری خیالت راحت باشه ایشا.. که خوش خبر بیای عزیزم😍😍😍😍😍😍

بچه ها من از خدا خواستم اگه حامله نیستم روز اولم پریود بشم اونسری ۸ روز عقب انداختم ولی حامله نبودم هم روحیه خودم هم شوهرم بهم ریخت از اون روز میشنویم هر کی حامله شده یا بچش بدنیا میاد باهم بغضمون میگیره گریه میکنیم واقعا دلمون شکسته نه این خوشحال نباشیم از اینکه کسی حاملس یا بچش بدنیا اومده نه اصلا فقط دوست داریم مامان و بابا بشیم😔😔

میدونی چرا کلومفین روزای اول خوبه بخوری رشدشو زیاد میکنه

نمیدونم عزیزم ولی انگار کلومفین بهتر ب من میسازه اما دکترم گفت چون میخایhmgبزنی لتروزول بخور تا تخمک با کیفیت تولید کنی

خدایاشکر🌹

زندگی هستی ببخشید یه سوال دارم بهم گفتی یه هفته قبل از پریود باید اقدام داشته باشی به شوهرم گفتم استرس گرفتش گفت بیا انجام بدیم هر کاری کردم راضی نشد دیشب اقدام داشتم ولی ببخشید میگم نزاشتم خیلی شدید باشه سطحی بود باز ببخشید فکرم از صبح درگیره گفتم بپرسم اگه حامله باشم مشکل پیش میاد؟

بچه ها من از خدا خواستم اگه حامله نیستم روز اولم پریود بشم اونسری ۸ روز عقب انداختم ولی حامله نبودم ...

قربون دل شکستت عزیزم انشاالله که خیییلی زود خبر بارداریتو بدی بسپر به خدا خودش بهترین ها رو برات رقم میزنه امشب شب بزرگی برای هم دیگه دعا کنیم من برای شما شما برای من همه برای هم دعا کنیم به حق این شب عزیز دامن ما هم سبز بشه 

زندگی هستی ببخشید یه سوال دارم بهم گفتی یه هفته قبل از پریود باید اقدام داشته باشی به شوهرم گفتم است ...

سلام مدآ جون

خوبی عزیزم؟

نه هیچ مشکلی پیش نمیاد

بیخودی استرس ندین به خودتون

بزارین اعصابتون راحت باشه