2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
نمیدونم عزیزم ولی انگار کلومفین بهتر ب من میسازه اما دکترم گفت چون میخایhmgبزنی لتروزول بخور تا تخمک ...

میدونی فرقش چیه لتروزل یه تخمک با کیفیت خوب ازاد میکنه کلومفین چند تا تخمک که اگه تقویت بشه تخمکت تخمکای خوبی در میاری ولی اگه دوزش کم باشه تخمکات سایزش کوچیک میشه. ولی حواست باشه کلومفین میخوری چند ماه میخوری چند ماهم باید ول کنی بدنت بهش عادت کنه تاثیر نمیزاره بعد وقتی ماه اول میخوری تاثیر نداره باید با دکترت مشورت کنی شاید دوزشو بیشتر کنه که جواب بگیری الکی هر ماه نخوری چون ضررم داره

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربون دل شکستت عزیزم انشاالله که خیییلی زود خبر بارداریتو بدی بسپر به خدا خودش بهترین ها رو برات رقم ...

مرسی فدات شم ایشا... حتما دعا میکنیم

ایشا... توام خوش خبر باشی بگی مامان شدم😍😍😍😍

2728
سلام مدآ جون خوبی عزیزم؟ نه هیچ مشکلی پیش نمیاد بیخودی استرس ندین به خودتون بزارین اعصابتون راحت ...

باشه مرسی گلم همش فکرم درگیرش بود 😙😙

مدا جان متفورمین هم برای آزاد شدن تخمک باکیفیته؟

فکر کنم برای جفتش خوب باشه چون دکترم به من میگه روزای تخمک گذاری دوتا بخورم من ۳ ماهه دارم میخورم 

2740
میدونی فرقش چیه لتروزل یه تخمک با کیفیت خوب ازاد میکنه کلومفین چند تا تخمک که اگه تقویت بشه تخمکت تخ ...

استراحت دارویی اسفند داشتم عزیزم ۸ ماه کلومفین خوردم ماه اول که خوردم فولی ۲۰ داشتم ی دونه ولی بعد اون شبی دوتا خوردم ۱۵ نهایت بود بیشتر رشد نکرده نمیدونم عزیزم والا الان میخوایم بریم سونو دعا کن عزیزم 

خدایاشکر🌹
بچه ها من از خدا خواستم اگه حامله نیستم روز اولم پریود بشم اونسری ۸ روز عقب انداختم ولی حامله نبودم ...

عزیز دلم از خدا میخوام به برکت این ماه حاجت قلبیت رو بده و دلتون زودِ زود شاد بشه. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
جون دکتر من خیلی ترسوند استرس داد

اصلا نترس دکترا میخوان نهایتِ هر اتفاقی رو در نظر بگیرن و میگن که مریض آمادگیِ هر اتفاقی رو داشته باشه اما به این معنی نیس ک حتما پیش میاد! مطمئن باش ریسک پایین هیچ مشکلی نداره . تازه باور کن من انقدر ریسک های بالا دیدم که بعد از آمینو بچه سالم بوده. 

به خودتو اون کوچولوی معصوم استرس نده و خیالت راحت باشه. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.