2733
2739
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم خودتو ناراحت نکن ،گاهی پیش میاد که زخم دوباره عود کنه ،خیلی علت ها داره ،اصلا فکر خودتو نبر به ...

دکتر دیروز حرفای خوبی بهم نزد 

دیگه ظرفیت داستانهای جدید رو ندارم واقعا تو یه سال اخیر خیلی اذیت شدم 

2740
دکتر دیروز حرفای خوبی بهم نزد  دیگه ظرفیت داستانهای جدید رو ندارم واقعا تو یه سال اخیر خیلی اذ ...

من مطمعنم چیز خاصی نیست اناد، یه زخمه دیگه ولی دکترت برای محکم کاری حتما ارجاعت داده به دکتر دیگه ای، ایشالا که هیچی نیست 😊😊 

خواهش 
ممنونم دعا کنید چیزِ مهمی نباشه😔

قربونت برم ایشالله چیزی نیس عزیزدلم.نگران و ناراحت نباش فدات شم من مطمئنم چیزی نیس دکترهم برای اطمینان بیشتر این آزمایشارو گفته

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
نبودم گلم..ازمایشم منفی بود

خیلی زوده قربونت برم موعدت ششم هست من 7 روز بعد از تاخیر مثبت شد قبل اون منفی بود ایشالله بارداری عزیزم. صبرکن تا موعدت بشه

سلام لیلا جون مرسی ماهم خوبیم عزیزم گل پسرت و خودت خوبین؟ 

قربونت برم عزیزم خداروشکر ایشالله که خوبه. استرس یکشنبه سونو آنومالی رو دارم شبا خوابم نمیبره. همش خودمومشغول میکنم یادم بره ولی باز یهو یادم میاد. 

راستی زندگی جونم دکتر چقدر سخته نوبت دهیش امروز زنگ زدم نوبت بگیرم نشد

سلام گلم. ممنونم. ما خوبیم خداروشکر. خودت چطوری؟  اوضاع و احوالت خوبه؟

خداروشکر که خوبین عزیزم. خوبم ساغرجون.منتظرم یکشنبه بشه برم سونو آنومالی. به نظرت 18 هفته خوبه برا سونو که دکترنوشته؟ 

2706