2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
من تا حالا دوبار باردار شدم..بار اول که فهمیدم باردارم یه مدت بعدش لک دیدم رفتم گشتم دکترخوب پیدا کر ...

خیلی ناراحت شدم عزیزدلم . میدونم که واقعا سخته ولی برات تجربه شد که ایشالله این ماه اگر باردار بودی به حرف یه دکتر اکتفانکن چندجا برو نظراشون رو بدون.الانم ناراحتی کردن فایده نداره فقط امیدتو ازدست نده مطمئن باش این ماه ماهه برکته حتما خدا حواسش بهت هست. همین که باردارشدی قبلا یعنی بدنت آمادگی داره قربونت برم مواظب خودت باش ایشالله 6 خوش خبری عزیزدلم. 

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم
خداروشکر که خوبین عزیزم. خوبم ساغرجون.منتظرم یکشنبه بشه برم سونو آنومالی. به نظرت 18 هفته خوبه برا س ...

خداروشکر که خوبی عزیزم. 

آره آنومالی 18 هفته تمام انجام میشه. مطمئنم که همه چیز عالیه. یه دلِ سیر نی نیتو میبینیو عشق میکنی. 

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم عزیزم خداروشکر ایشالله که خوبه. استرس یکشنبه سونو آنومالی رو دارم شبا خوابم نمیبره. همش خ ...

عزیزم دکتر رعیتی روزی فقط 10 نفر آنومالی انجام میده

واسه همین باید زودتر زنگ میزدی درجا نوبت میداد و به سختی نمیفتادی

ولی واقعا کارش حرف نداره

لیلا بهش اعتماد کن

واقعا دکتر خیلی خوبیه

2731
خیلی زوده قربونت برم موعدت ششم هست من 7 روز بعد از تاخیر مثبت شد قبل اون منفی بود ایشالله بارداری عز ...

ازمایش خون دیگه خیلی دقیقه..مثل بیبی نیست که بخواد خطا داشته باشه.وقتی گفتم تو ازمایشم این چیه...یه جوری پذیرش ازمایشگاه گفت خانم ازمایشت منفیه دنبال چی هستی منفی منفیه دیگه..خیلی دلم شکست..ممنون گلم بابت دلداریت فداتت

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..
خیلی ناراحت شدم عزیزدلم . میدونم که واقعا سخته ولی برات تجربه شد که ایشالله این ماه اگر باردار بودی ...

مگه میشه‌‌..یعنی میشه واقعا زود ارمایش داده باشم..خدایااا

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..

سلام دوستان وقتتون بخیر،من یک ماهه که اقدام کردم ،پریودمم خیلی نامنظم بود دکتر رفتم که بهم متفورمین داد و آمپول پروژسترون،۲ ماهه دارم قرص متفورمین رو مصرف میکنم ،تقریبا ۵ روزه به شدت بی اشتها شدم ،یکم تهوع دارم ،زیر دلم به شدت تیر میکشه ،لگنم به شدت درد داره ،و معدم همش احساس سنگینی داره،بی بی چک زدم منفی بود اخرین پریودمم ۲اردیبهشت بود،میخواستم ببینم این علائم میتونه علائم بارداری باشه؟

2738
خداروشکر که خوبی عزیزم.  آره آنومالی 18 هفته تمام انجام میشه. مطمئنم که همه چیز عالیه. یه دلِ ...

مرسی عزیزم ایشالله.هم استرس دارم هم کلی ذوق برای دیدنش

عزیزم دکتر رعیتی روزی فقط 10 نفر آنومالی انجام میده واسه همین باید زودتر زنگ میزدی درجا نوبت میداد ...

دکتر رعیتی رو تقریبا 20 روز پیش نوبت گرفتم. دکتر زنان گفتی مهسا اسماعیل زاده برا اون زنگ زدم اما نوبت دهیش سخت بود عزیزم.چون گفتی خیلی خوبه هرجور بود پیش رعیتی نوبت گرفتم. مرسی عزیزدلم

من درد اینجوری نداشتم نمیدونم. ولی خارش و سوزش طبیعیه

ساغرجون یه سوال؟  امن راه میرم زیرشکمم دردمیگیره دراز کشیدم چیزی حس نمیکنم. طبیعیه؟ 

2706