2733
2734
عنوان

اقدامی های 97

| مشاهده متن کامل بحث + 187475 بازدید | 22308 پست
آنادجون یه سوال اگر تو غربالگری دوم که هفته 18 هست خدایی نکرده باز بگن مشکل هست باز امکان سقط هست یا ...

اصلا به این چیزا فکر نکن

ایشالله جوجه ی تو به سلامت به دنیا میاد و باهم روزای خیلی خوبی رو میگذرونین

ولی اگه این از استرست کم میکنه بله 

تا قبل از 20 هفتگی اجازه ی سقط قانونی میدن من خودم 19 هفته و سه روز بودم که سقط کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی

امیدوارم خوب و خوش باشید

زندگی جون خدارو شکر دخملت سالمه🌺🌺

یه سوالی بچه ها من یک روز در میون میرم پیاده روی نسبتا تند حدود ۴۵ دقیقه.این کار تو زمان اقدام مشکلی نداره؟ 

البته من همیشه ورزش می کردم چند سال پیلاتس کار کردم و شنیدم پیلاتس موقع اقدام ورزش مناسبی نیست حالا به جاش میرم پیاده روی

قربونت برم مریم جونم. ایشالله به زودی این روزا تموم میشه ومامانی میشی گلم. 

انشاال که از آقامون مهدی این ماه عیدی بگیرم

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2731
سلام خانوم خوبم ممنون انشالله کنجکاوی دونستن جنسیتش قسمت خودت بشه اسمشو میخوایم نازگل بزاریم

سلام مرسی گلم . ای جان نازگل اسم قشنگیه خدا نگه داره برات دیگه ایشا... بدنیا بیاد ی مامان خیاط داره هر روز براش لباس خوشگل میدوزه

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم
سلام خوبین  من امروز بعد2روزتاخیرپری اومد 😢😢

الهی عزیزم ناراحت نباش میدونم سخته منم منتظرم ببینم چی میشه منم هیچ حس حاملگی ندارم 

مدا ایشالله که بیای و بهم خبر خووووب بدی عزیزِ دلمممم

مرسی آناد جونم ایشا.... همه منتظرا جواب بگیرن خیلی سخت شده حاملگی 

2738
آنادجون یه سوال اگر تو غربالگری دوم که هفته 18 هست خدایی نکرده باز بگن مشکل هست باز امکان سقط هست یا ...

لاله آناد راست میگه اصلا ب این چیزا فکر نکن توکل کن بخدا ایشا... خوش خبر باشی عزیزم بسپار بخدا 

سلام خانما من ۳۰ هفته ۶ روز سونو انجام دادم

گفت ۳۱...هفته یک روز سن بارداریته سر بچه bpd...۳۳ هفته است flطول استخوان ران ۳۲..دوروز هستش وزنشم ۱۹۵۰گرم فردا وقت دکتر دارم...میگن شاید هیدروسفالی باشه... تازه دکتر خودمم نه یکی دیگه دکتر خودم ۹ میاد ...استرس شدید گرفتم نکنه مشکلی باشه من امینو سنتزم کردم بچه ام سالم بود ...تورو خدا اگه کسی مشابه من بوده جواب بده

خدایا به حق خودت نی نی منم سالم سالم باشه 
اصلا به این چیزا فکر نکن ایشالله جوجه ی تو به سلامت به دنیا میاد و باهم روزای خیلی خوبی رو میگذرونی ...

مرسی عزیزدلم. ایشالله. 

ممنون از راهنماییت دستت طلا دوست مهربونم

خدایا میدونم هوامو داشتی و داری و خواهی داشت خودمو تو راهیمو به خودت میسپرم