2733
2739
عنوان

کسایی ک لب تاپ دارید

154 بازدید | 26 پست

لب تاپ تون چطوری خاموش میکنید امروز دوستام همه مسخره ام کردن میگن چرا دکمه پاور میزنی خاموش میکنی اینطوری میسوزه باید شات داون بزنی میگن خوبه تا حالا نسوخته واقعا راست میگن؟

تعداد رای : 14
نظرسنجی
shut down
13
92%
trun off
1
7%
ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خاموش کردن از دکمه ی پاور عمر باطری رو کاهش میده

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2740

بچه ها به نظرتون مک بوک ایر اپل بخرم یا با پولش یک مدل دیگه بخرم ؟؟؟

پس جهنم اینه!                                                         هرگزبه این شکل درباره ش فکرنمی کردم !              یادتون هست: گوگرد،سیخ،آتیش....                          آه!                                                           عجب حرف های مضحکی سال ها درمغزمان فروکردند .                احتیاجی به سیخ نیست!       حالا فهمیدم جهنم  همان زندگی اجباری با احمق های اطرافه....!

شات دان کن

موقعی هم که تو خونه ای و دوباره باهاش کار داری،فقط ببندش

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706