2737
2739
عنوان

ازدواج بین مرد ترک و دختر کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 22362 بازدید | 140 پست
من بیشتر دیدم کردها از ترک زن میستونن.کمتر دختر میدن به ترک

منم همینطور.مرد کرد باشه زن ترک بهتره

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
چه جالب . ولی من برعکسشو اینجا فهمیدم . دختراشون اصلا اهل زندگی و ساختن نیستن . ولی مرداشون خوبن😍

نه اصلا دخترهای ترک خیلی اهل زندگی و کدبانو هستند 

البته من فقط ترک تبریز و ارومیه را میشناسم با بقیه ترکها اشناییت ندارم و نمیدونم چطورین 

احتمالا این مثال هم مال ترکهای تبریزه 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کردها یه مقدار ازاد تر هستند  ترکها خیلی سخت گیر ترن  ولی هر دو سنتی هستند  والله ...

اتفاقا تو کردها هم داریم ادمایی که خیلی سخت گیر و سنتی و داریم خیلی ازادو مدرن در کل همه جا اینجوری 

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
2728

دوست من اصالتا سنندجی و کرد هست از پدر سنی و مادر شیعه الان ازش بپرسی شیله ای یا سنی؟بنده خدا میگه والا خودمونم نمیدونیم چی هستیم.البته من دوستان اهل سنت قشمی هم دارم و صد البته آداب و رسومشون خیلی خیلی با ما فرق میکنه.اصلا ما خودمون ترکیم و دوست کردم رو کا هیچ نقصی نداره به خاطر سنی بودن برای همسری برادرم انتخاب نکردیم.بستگی به روحیات و اعتقادات داره و اینکه چقدر آداب و رسوم و آیینتون براتون مهمه؟....

نه اصلا دخترهای ترک خیلی اهل زندگی و کدبانو هستند  البته من فقط ترک تبریز و ارومیه را میشناسم ...

احتمالا😀 چون اقوام درجه دو همسرم خانوماشون فقط ب فکر طلا و تجملات و چشم و هم چشمی ان.

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
اتفاقا تو کردها هم داریم ادمایی که خیلی سخت گیر و سنتی و داریم خیلی ازادو مدرن در کل همه جا اینجوری& ...

نه منظورم از دیدگاه مذهبیه 

یعنی اگه مومن هم نباشن یک سری تعصبات دارن البته همه اینطوری نیستنا 

ولی کردها از این لحاظ اینقدر سخت گیر نیستند ولی سنتی تر هستند 

البته من فقط کردهای سنندج و میشناسم رو بقیه شناختی ندارم

ولی کردها خیلی هم با مرام هستند

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2740
من بیشتر دیدم کردها از ترک زن میستونن.کمتر دختر میدن به ترک

یه ضرب المثل قدیمیا میگفتن از ترک دختر بگیر ولی دختر نده،،فکر کنم اون ضربالمثل رو اویزه گوششون کردن که رعایت میکنن😂

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸

[QUOTE=477630  69]اون نظر شماست نمیشه کلی درمورد یه چیزی اظهار نظر کرد[/QUOTE]

چقدر متعصبانه و بد برخورد کردید بامن  

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
نه منظورم از دیدگاه مذهبیه  یعنی اگه مومن هم نباشن یک سری تعصبات دارن البته همه اینطوری نیستنا ...

اتفاقا من کرد سنندجی هستم 

بر عکس چیزی که من میشنوم تو این شایت

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   

من شوهرم کورد هست بشدت وابستهزن وزندگیه ولی امان از خانوادش زندگیم جهنم کردن زیاد دخالت میکنن بعد کوردها دوست دارن بسرشون مرد سالار باشه رو حرفش کسیحرف نزنه 

این روزا فقط منتظر ی معجزه کوچولوام   
من همسرم ترک تبریزه  وقتی باهاش ازدواج کردم فهمیدم راسته میگن به ترکها دختر نده ولی ازشون دختر ...

منم تجربه مشابه شمارو دارم،و موافقم

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸

وای دوتا قومیت ب شدددت متفاوت...

ب نظرم اگه دوتایی تون ب بلوغ فکری رسیدین و بعد ازدواج تصمیم دارین یه شهر دیگه مثلا تهران یا اصفان ...(ینی دور از خانواده ها) زندکی کنین خوبه..

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706