2410
2553
عنوان

ازدواج بین مرد ترک و دختر کرد

22255 بازدید | 140 پست

سلام من ترک هستم و میخوام به یکی از همکلاسی هام که کرد هستن پیشنهاد ازدواج خانوم هایی که خودشون کرد هستن همسرشون ترک میشه بگن از زندگیشون راضی هستن یا نه؟

سلام بنده کورد هستم 

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه تاپیک  زده بودن درباره ازدواج ترک و شمال بود جالبه ازدواج قومیتا

کردا یه بخشیشون  اهل سنتن اگه خانواده دختر یا پسر با این قضیه مشکل ندارن خوبه 

چه بسا که یه بخشی از استان آذربایجان فکرکنم مهاباد شامل کردا میشه

2456

سلام بنظرم درست نیست.یه مرد ترک نمیتونه نیازهای یه زن کرد رو بفهمه.چون کردها بسیار به خانمشون علاقه دارند.بنظر من هیچ مردی مرد کرد نمیشه .

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
مرد ترک فقط باید با زن ترک ازدواج کنه ترکا تعصبین با قومیت های دیگه نمیسازن

ولی من شمالی ام و شوهرمم ترکه .مشکلی نداریم 

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
2714

فهم و شعور و درکت متقابل ربطی ب قومیت نداره

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!

ببینید اگه از لحاظ مذهب مشکلی ندارین قضیه حله.من خودم کرد هستم.خیلیا رو میشناسم ازدواج کردن مشکلی نداشتن ولی خیلیا هم منجر به جدایی شده.خانواده هاتون هم نظرشون مهمه که بعدا سر مسایل این شکلی مشکل پیش نیاد.

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.

من ترک نیستم اما شنیدم ترک ها خیلی به زن و زندگی اهمیت شایانی میدن و وصلت بین ترک و شمالی زیاد دیدم دو تا فرهنگ متفاوت 

کردا که دیگه  از نظر خیلی چیزا با ترکا آداپته شده هستن

فک نکنم خانم مشکل داشته باشه در مورد ترک یا کورد بودن 

ولی تصیمیم پدر مادرشم مهمه بستگی داره اگه دور باشین فک نکنم 

ولی من دیدم که ترک و کورد باهم ازدواج کردن خوب بوده ازدواجشون 

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
2706