2737
2739

سلامممم.. من كه خيلي خيلي خسته شدم.. دارم افسردگي ميگيرم ازينهمه بيكاري..😭😭..يا خوابم يا فيلماي مزخرف تركي ميبينم..  حوصلم خيلي سر ميره..قبلا كار ميكردم از ماه شش نرفتم ديگه.. دكترمم اجازه باشگاه رو نميده.. از مطالعه كردن هم خسته شدم😖😖.. شما چيكار ميكنيد با اينهمه حجم بيكاري؟؟ 

خدايا مرسي عشقمو آفريدي...

هه

منم انقدر کار میکنم که واقعا وقت هیچی رو ندارم

ولی باردار نیستما

دوتا دخمل دارم

شما هم بعد بارداریت انقدر مشغله پیدا میکنی که حسرت این روزاتو میخوری

تغییر کردن در زندگی همانند هم زدن غذا در اشپزیست! انسانی که تغییر نکند. ته میگیرد . تلخ میشود. و میسوزد.
هه منم انقدر کار میکنم که واقعا وقت هیچی رو ندارم ولی باردار نیستما دوتا دخمل دارم شما هم بعد با ...

خدا حفظشون كنه عزيزم..بعدا رو ميدونم اما اين دو ماه. هر روزش اندازه يك سال سخت و نفس گير ميگذره😖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اره خیییلی بده.اصلا روزا نمیگذره. منکه خیلی بهم سخت میگذره. خونه مامانم اینام شوهرمم پیشم نیست. هرشب ...

ماه چندي؟ 

تا آخر بارداري شرايطت اينجوريه؟ 

ماه چندي؟  تا آخر بارداري شرايطت اينجوريه؟

نمیدونم خدانکنه. توهفته 13 هستم. اخه هماتوم داشتم چندبار خونریزیو الانم لکه بینی. دکترم استراحت مطلق داده.تا اوایل اذر باید باشم خونه مامانم اینا.انشاءالله زودتر رفع بشه. از طرفی هم ویار لعنتی. ینی همه چیز باهم شده. 

نمیدونم خدانکنه. توهفته 13 هستم. اخه هماتوم داشتم چندبار خونریزیو الانم لکه بینی. دکترم استراحت مطلق ...

تو اينجور مواقع بودن همسر خ ارامش بخشه.. اميدوارم ب زودي شرايط اكي شه عزيزم و برگردي خونت 😘

تو اينجور مواقع بودن همسر خ ارامش بخشه.. اميدوارم ب زودي شرايط اكي شه عزيزم و برگردي خونت 😘

اره واقعا. همه چیو میتونم تحمل کنم اما دوری شوهرمو نه. اونکه نیست تحمل بقیه چیزاهم سخته. انشاءالله عزیزم. امیدوارم شماهم روزای باقیمونده رو بسلامت بگذرونی و نی نیت بیاد بغلت

من امروز دیگه زدم زیره گریه واقعا خسته شدم😭😭😭امروز رفتم توهفته۳۳

آخ كه حالتو درك مي كنم 😭 

اما خيلي هم نداري تا فارغ شي ايشالله.. هر چند هر يه روزش اندازه يك سال ميگذره.، 

راستي هر وقت ميديدم امضاتو كلي از دست خودم عصباني ميشدم چرا زودتر عروسي نگرفتم ك الان بچه هام بزرك باشن حداقل دو سه ساله.. نه ك الان تو سي، تازه اوليو باردار باشم😂😂.. خلاصه خواهر از دست امضات 😍😍

2706