2752
2734
عنوان

بارداراي عصبي بيكار خسته بيايد دور هم باشيم🤦‍♀️😖😒

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 22 پست
آخ كه حالتو درك مي كنم 😭  اما خيلي هم نداري تا فارغ شي ايشالله.. هر چند هر يه روزش اندازه يك ...

😅😅والا منم همچین خییییلی زود عروسی نکردم اولین فرزندم تو سن ۲۴ سالگیم به دنیا اومد.اما خب یکم فعالیتمون زیاد بود منجر شد به این اتفاق😆😂😂

انشاالله که به سلامتی زایمان کنی

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
😅😅والا منم همچین خییییلی زود عروسی نکردم اولین فرزندم تو سن ۲۴ سالگیم به دنیا اومد.اما خب یکم فعال ...

بابا اكتيو👏🏻👏🏻.. ممنون عزيزدل.. شما هم همينطور😘😘😍

خدايا مرسي عشقمو آفريدي...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلیا حاضرن باردار بشن و نه ماه استراحت کنن اما صاحب نی نی بشن بیخیال خودتونو سرگرم کنید خب 

اون كه بله.. اما خب چه سرگرمي؟ نه ميشه باشگاه رفت.. نه ميشه سر كار رفت...نه ميشه استخر رفت..منم ك نه هنري دارم ك تو خونه انجام بدم

2731

منم تا الان استراجت مطلق بودم اما هیچوقت شکایت نکردم فقط وقتی گریه میکردم که نگران نی نی میشدم....البته تنها ناراحتی من نداشتن رابطه باهمسرم بود چون واقعا واسه یه مرد سخته همیشه هم بهش میگم حلالم کن هاا اونم میگه دست خودت نیس که...فقط دعا میکنم نی نیم سلامت بیاد وگرنه سختی نداره که😄

منم تا الان استراجت مطلق بودم اما هیچوقت شکایت نکردم فقط وقتی گریه میکردم که نگران نی نی میشدم....ال ...

عزيزمم.. 

خب بگو چه كارايي ميكني يا مي كردي تو اوقات فراغتت؟ 😃

عزيزمم..  خب بگو چه كارايي ميكني يا مي كردي تو اوقات فراغتت؟ 😃

الانم استراحتیم ها کار خاصی نمیکنم یا سرم تو گوشیه یا لپ تاب.تلوزیون .کتاب و مهم تر از همه حرف زدن با مامانم.بنده خدا انقد باهام حرف میزنه دهنش کف میکنه😅فداش بشم

الانم استراحتیم ها کار خاصی نمیکنم یا سرم تو گوشیه یا لپ تاب.تلوزیون .کتاب و مهم تر از همه حرف زدن ب ...

خدا حفظشون كنه مامانارو😃😍😘.. 

منم ميبينم يكم وراجتر شدم نسبت ب قبل نگو اونم از علاعم بارداريه.. و ازونجايي ك همه چي تو بارداري طبيعيه اين يكي هم طبيعيه پس😆