2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین توروحداااا توروخدا شاید خدا الان منو بیدار نگهداشته اینو بهت بگم میگن چشمت به گنبد امام حسین بیفته هرچی بخوای براوردس به گنبدش نگاه کن و بگو برا مهسا خیر رقم بزنه و امیدواری بهم بده و قدرت.   بدی را از خانوادم برای همیشه دورکنه. خیلی محتاج دعام خیلی

خدایا؛ خودمو سپردم دست تو...خدایی کن

بچه ها با همه اعتقادم و از ته دلم برا همه دعا کردم.بچه های نی نی سایتم حسابی یاد کردم تو حرم.فردا اگه تونستم برم پیش ضریح حتما دعاتون میکنم ب برکت امام حسین همگی مون حاجت روا شیم و مشکلاتمون حل شه

2738

زیارت قبول  زهرا-دختر-مامان جان! خوشا به سعادتتون! گوارای وجودتون باد زیارت و پاکیزگی نیت هاتون عزیزم.

منم تا کمی پیش داشتم ذکر می گفتم و دلم اونجاست.ممنون میشم سلام من و خانواده م رو به حضرت سیدالشهدا(ع) و حضرت اباالفضل العباس (ع) و حضرت زینب(س) برسونی.با همین اشک های حالا و از اینجا.التماس دعا🍀

هر سحر نور می آید..

زیارتت قبول باشه انشاالله . تو رو خدا برام دعا کن باردار بشم زوده زود بدونه هیچ مشکلی . هم من هم همه ی منتظرا . الهی امین

اندی میگه : خوشگل محلمون توی شهر ما تکه . مهربونو شیرینو اما سراپا کلکه . منو میگه هاااا 😎😎خخخخ
2706